Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem engedi hogy jöjjön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem engedi hogy jöjjön hozzánk a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt . 19 évesek vagyunk

Nagyon szeretem a barátomat , és ő is engem .

Anyum gyűlöli , úgy beszél vele mint egy utolsó senkivel . -.-

Pedig rendes , tiszta srácról van szo.

Anyum megtudta hogy a barátom félcigány .

De full fehér a bőre, tiszta meg minden .mikor össze jöttem vele én sem tudtam hogy ő az. Sőt , nem is gondoltam volna.

Tehát nem lehet rajta látni .

És anyum minden félét mond róla . Undorító amiket mond... én már nem birom ezt hallgatni ..

nekem sem és anyumnak sem okozott még semmi rosszat .

És most azt mondta hogy ide be ne merje tenni a lábát a házunkba.

Tehát ide soha nem jöhet , mert ha el jön akkor anyum hívja a tesoját és kizavarják innen.

Szóval elég nagy gázba vagyok.

Szakítani nem fogok anyàm miatt. Az biztos ! Nagyon szeretjük egymást.

Ti mit tennétek a helyemben? Vagy mi a véleményetek ?



2018. okt. 17. 00:17
 1/9 anonim válasza:
16%
En szakitanek a helyedben es behuznam a farkam es leerettsegiznek jovore mindenkepp! :)
2018. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Anyád háza így az ő döntése az, hogy kit enged be a házába és kit nem. Ez ellen nem tudsz semmit tenni. Tudomásul veszed, és a barátod nem megy oda. Te meg kezdj el dolgozni, hogy legyen tőkéd az új élethez, hogy elköltözhess, és a barátoddal együtt lehess.
2018. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elso valaszolo egy kreten a kettes jol beszel. El kell szakadni ettol a csaladi kotelektol... Semmi pozitiv dolgot nem visz az ember eletebe.
2018. okt. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már le érettségiztem kedves első !! Dolgozom is már

Külföldre tervezünk kimenni a barátommal. Külön a legjobb

2018. okt. 17. 00:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajna el kell fogadnod hogy nem mehet hozzátok :( Mondjuk Anyud részéről elég nagy parasztság hogy ismeretlenül lealázza szegény srácot. Tarts ki és mielőbb húzz el otthonról.
2018. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van anyádnak.
2018. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy az ilyen anyának meri nevezni magát.


Amúgy jó a célod, kérdező! Tanult vagy, munkád van, irány külföld. Sok sikert és minden jót! :)

2018. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én párom is "félvér" és az én anyum sem nézi túl jó szemmel, hogy vele vagyok, de nagynehezen elértem, hogy legalább ismerje meg, így valamennyire megbékélt(bár mi már lassan egy évesek vagyunk).

Kitartást kérdező, ne hagyd magad! :)

2018. okt. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyám is így reagált, amikor azt mondtam, hogy egy skinehad-del vagyok együtt. Aztán kavartam egy sráccal, akiben meg volt cigányvér, az meg azért nem volt jó.

Költözz el, én is azt tervezem.

20/L

2018. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!