Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről egy 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről egy 13 éves es egy 19 éves kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
(Nem rólam van szó)Ti mit gondoltok?Igaz a lány éretebb mert ismerem...Nemi kapcsolatuk nincs és nem is lesz annyiból állnak hogy csókólozás...Én furcsának találom

#fiú #korkülönbség #lány.kapcsolat
2018. okt. 18. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat év az sok föleg egy 13 és 19 éves között .Így nagyon sok a korkülömbés és futa nagyon szerintem bármilyen érett is a lány
2018. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és a fiú nem pedofil mielőtt irnátok őt is ismerem eddig idősebb barátnői voltak és nem csúnya :D
2018. okt. 18. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Én is voltam ennyi idősen pont ilyen szituban, teljesen jól működött, jól elvoltunk, szerettük egymást 😄 Néha még visszasírom :'D
2018. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, hogy lehetne róla véleményem ha nem ismerem se őket se a kapcsolatukat? Mindamellett nem is nagyon érdekel idegen emberek magánélete :D
2018. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok, nem az én dolgom. Az ítélkezést a prolikra hagyom.
2018. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha a lány érettebb lenne, nem egy 19 évessel járna, akivel elég egyértelmű, hogy gondok vannak. :/

Szerintem te is tudod mi a véleményem erről.

A lány egy kislány, a fiú meg egy paraszt, amiért ezt kihasználja. 1 év múlva sem lesz jobb.

28/F

2018. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Büntetendő kategóriában van ez a dolog. De tényleg egy 19 éves felnőtt ember. Komolyan az hiányzik neki, hogy egy kisgyerek miatt kerüljön bíróság elé? Bár rettentő nagy nyomoréknak kell lenni, ha ennyire nem talál magának normális párt.
2018. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog egy kapcsolat egy másik emberrel. Beszélgessünk, osszuk meg egymással szívünk örömeit és bánatait. Párkapcsolatról van szó? Az miben más? Párkapcsolati cimke nélkül is ugyanúgy lehet mindent csinálni. Hogy hány éves a két fél? Idős emberekkel is ugyanúgy lehet beszélni, mint egy gyerekkel vagy korodbelivel. Csak az emberen múlik.

Szerintem csak beszélgetni akarnak, megismerni a másikat és csak egy ilyen kis ok, lehetőség ez, hogy legyen miért. És még egy csomó mas pozitívuma van.

Rengetegen csinálják ezt.

Hát igen. Mikor véleményt kérdeznek, akkor nincsen rossz meg jó vélemény. Csak váratlan, meg kiszámítható.

2018. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!