Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha egy srác nem borotválja a felsőtestét?

Figyelt kérdés

Has, mellkas, hónalj és odalent is szőrös


(sportos alkat)



2018. okt. 21. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
ha nem gy jeti és nem úgynézki mintha pulcsi lenne rajta akkor nem 16L
2018. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, ha borotválja. Kivéve, ha túlzottan, rendellenesen szőrös; és gátolja az önbizalmát, meg tényleg nem annyira esztétikus. De szerintem inkább az tud zavaró lenni, hogyha valakinek normál szőre lenne, tehát nincsen túlburjánzva, és mégis leszedi.
2018. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Normális vagy kérdező? Szerinted melyik normális nőnek kell egy gusztustalan csupasz csiga? Nem vagyunk búza gyerekek, nők vagyunk! Ha a hónalját esetleg borotválja, az még oké, de nem elvárás az sem. Ugyanis a szappant már elég régen feltalálták, és a borotva sem váltja ki.
2018. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hónalját, meg a farkát borotválja, amúgy a többi nem zavar.
2018. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok, én a hónalj tekintetében úgy vagyok, hogy az mindegy, onnan szedi-e; intim területen meg inkább hagyja meg, vagy nyírja rövidre, de teljesen csupasz nekem pl nem tetszene
2018. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

*Ja és 2. és 5. vagyok megint, mégegy;

olyankor nem zavar a mellkasszőr nemléte; ha ugye

1.tényleg túl sok lett volna, rendellenesen, irreálisan sok

2. hogyha legalább ki van gyúrva akkor helyette.

De egyébként legyen ott szőr. És akkor mindegy, ki van -e gyúrva, akár pocakos is lehet bizonyos mértékkel. De ha valaki le akarja szedni a mellkasszőrét, az legalább kompenzálja azzal, hogy kigyúrja magát, különben nem annyira tudom elfogadni. (-De ez pl én vagyok:))

2018. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!