Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sablon kérdés, és már vagy 1 millió ilyen vagy ehhez hasonló van, de ha nem unjátok még nagyon, megköszönném a segítségeteket.


Szóval, óvoda óta egy csoportba,osztályba járunk (most vagyunk 8.-osok) és 1. óta tetszik nekem.


Nekem volt egy nagy konfliktusom egy fiúval, és nálunk a fiúk dupla annyian vannak (szóismétlésért elnézést kérek) és persze, az összes fiút, kivéve őt, a srác mellé állt. Ő volt az egyetlen, aki képes volt beszólni a gyereknek.


Csodával határos módon mögöttem ült, az ikertestvérem mellett, és mindig rámmosolygott, vicceket mesélt. Elültem előle, az egyetlen táskámat kellett elvinnem a helyre, és rögtön felajánlotta a segítségét.


Ha véletlen nekem jön, bocsánatot kér egy csomószor, és akár 1 órával később is képes odajönni, hogy sajnálja.


Ugye beültem egy fiú mellé, és mindig figyel minket.


Technika óra volt, nekem kellett felsöpörni a szemetet, rögtön jön oda, hogy segítsen-e...


Nem tudom, hogy ezek jelek, vagy csak beálmodom magamnak.



2018. okt. 21. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelek bár 2 esélyes mert nagyon rég ismeritek egymást lehet csak barát de függ attól is mennyire lett jó segged az évek alatt. :D
2018. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak barátként kezel, de ott van az a lehetőség is, hogy ő is észrevett téged, mint lányt. :) Esetleg tetszel neki, szívesen beszélgetne is veled (mert állandóan ott van a közeledben, illetve alkalmat teremt, hogy ott lehessen). Azt ajánlom, hogy légy vele szemben nyílt és beszélgessetek sokat, hétköznapi témákról. Kezdetnek elég ez, aztán kicsit később, ha már felengedtetek egymás társaságában, nem lesz annyira szégyenlős, ha randira hív vagy bevallja, hogy nem csak barátként tekint rád. :)
2018. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha nem vagytok nagyon beszélgető viszonyban akkor kezdjetek el valahogy, aztán ha továbbra is ezt érzed és ő nem lépne, akkor mond el neki hogy te kedveled meg ilyenek, mert ha nem teszel semmit, akkor majd ha valaki mással lesz, akkor meg csak emészted magadat meg gondolkozol, hogy mi lett volna ha... Ha visszautasít, nyilván szar lesz, de sokkal könnyebben túl fogod rajta tenni magadat, mert tudod mi a helyzet.
2018. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. okt. 22. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!