Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érez irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam az a lány, aki a barátjának hív, de mégis néha többet mutat?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és a lány is velem egyidős. Régóta ismerjük egymást és nagyon nagyon jóba vagyunk. Ismerkedősésünk legelején tetszettünk egymásnak egy kicsit (ezt ő is mondta nekem), de akkor nem nagyon vittük ezt az egész érzést tovább, így barátok maradtunk. Az utóbbi időben sokkal többet kezdtem érezi iránta és ezt komolyan is gondolom. Már régóta teszek utalásokat felé ezzel kapcsolatban. Szépen mondva próbálok kitörni a friendzoneból. Bókolok neki, olyan dolgokat teszek, amiket még nem csináltam mielőtt még nem kedtem el többet érezni.


Mondhatni legjobb barátok vagyunk, bár ezt sose mondtuk/mondjuk, de ez mindkettőnknek nyílvánvaló.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mit érez irántam, mert általában ha valami nagyon kedveset mondok neki, vagy valami olyan dolgot csinálok, amit azért CSAK barátok nem szoktak (sokáig ölelem, kb. 1 percig, persze ezt ő is viszonozza, bókolok stb.), akkor mondja, hogy örül, hogy ilyen barátja van, mint én, de mégis néha úgy érzem, hogy ő is többet érez. Én egyáltalán nem használom azt a szót, hogy barát, amikor a kettőnk kapcsolatáról beszélek, de velem ellentétben, ő gyakran használja. Emellett sokszor mondja, hogy nagyon jól nézek ki, meghogy nagyon jó személyiségem van, meg kedves vagyok stb.


Amint észrevettétek eléggé bizonytalan vagyok, és mivel nagyon fontos számomra nem akarok megfontolatlan döntést tenni. Szerintetek mit érez? Ő is úgy érez, mint én vagy csak barát vagyok számára, mert ha többet érez, akkor folytatom a bókolást, a találkozásokat átvinni randiba, sokkal inkább úgy viselkedni vele, de ha csak barátként tekint rám, akkor barátként fogok viszonyulni hozzá.


Igen tudom, a legegyszerűbb az lenne ha ezt megbeszélném vele, de úgy érzem esetleg elutasítás után kínos lenne a kapcsolatunk és ezt elakarom kerülni.


Ha még esetleg valami információra szükségetek van a racionális válasz megadásához, akkor szívesen válaszolok bármire.


Előre is köszi a válaszokat!



2018. okt. 21. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kockáztass...egy ölelés után csókold meg. A visszajelzéséből megtudod mit érez irántad
2018. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a lány eléggé félénk valószínű megijedne. Persze ott van a lehetőség, hogy visszacsókol, de nem szeretek kockáztatni. A konzisztens döntések híve vagyok.
2018. okt. 21. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Se nem beszélitek meg, se nem kezdeményezte, így sosem derül ki 😊
2018. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam konzervatívabb módon kezdeményezek.
2018. okt. 21. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Kell egy pillanat és meg kell csókolni s várod a reakciót, folytatást. Ha megbeszélitek az nem járható út mert tuti zavarban lesz a lány és ciki lesz neked is. Nézd ez nem úgy működik hogy leültök megbeszélni hogy szerelmes vagy, majd várod hogy rábólintson hogy ő is. Érted ugye :-)
2018. okt. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mirino válasza:

Ez a 'Meg kell őt csókolni' dolog egy baromság. Pláne, ha a lány még félénkebb típus is.

Ha én lennék a lány (ami tudom, baromság, mert mindenki máshogy gondolkozik) és megcsókolnál úgy, hogy csak barátok vagyunk, az biztos, hogy rendesen nemiszerven rúgnálak, aztán otthagynálak a francba.


'Ha beszélsz róla vele erről, akkor az csak kínos lesz' biiitch, miért, ha a lánynak nem jön be a srác, de ő lesmárolja, akkor az nem lesz kínos?


Kérdező, szerintem a legjobban akkor jössz ki ebből a helyzetből, ha igenis leülteted magad elé és őszintén elmondod neki, hogy mit érzel.

2018. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy normális válasz.
2018. okt. 24. 18:59
 8/8 anonim válasza:
Ne csak csókban gondolkozz, többféleképpen át lehet lépni a barátság határait, észrevétlenül és fokozatosan! Többet hozzáérsz, simogatod, túrod a haját, stb. Bókolsz neki, úgy dícséred, mint aki számodra különleges és egyetlen (ezt is csak szerelemben szokás), lepd meg valamivel (meghívás, ajándék). Figyeled az szituációt, alkalmakat, hogy átkarold, vagy finoman ráüss a fenekére (csak játékból, és ha úgy jön ki a lépés, hogy belefér a helyzetbe). Foglalkozzatok egymás testével: fond be a haját, legyen ötleted a sminkjéhez, igazítsd meg a ruháját, vegyél le róla egy szöszmöszt, masszírozzátok meg egymás vállát satöbbi. De mindezt ne erőszakosan, hanem mindig adjál neki lehetőséget megállni, feldolgozni, elfogadni. A lényeg, hogy bizonyos helyzetekbe mindez beleférjen, vagy enyhén túllépje. Ő megszokja, hogy ilyen a kapcsolatotok, számos olyan elemmel, ami már nem nevezhető barátságnak. És amikor látod, hogy ez a fajta kapcsolat neki bejön, akkor jöhet a csók.
2020. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!