Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác az osztályomban.2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mendes_girl98 kérdése:

Van egy srác az osztályomban.2 éve jött az osztályba, és elég helyes. Lehetséges, hogy nekem bejön, de kétlem, hogy ő is így gondolna, kaphatnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Tipikusan a legmenőbb az osztályban a haverjával együtt, én és a baráti társaságunk meg a kevésbé kedveltekhez tartozunk (bár nem igazán szeretem ezeket a megfogalmazásokat, de így könnyebb megmagyarázni). Eddig csak pár szót váltottunk de az is olyannal kapcsolatos, hogy pl tollat kellett odaadnom vkinek vagy ilyesmi. Alapból nem vagyok az a típus, aki első látásra szerelembe esik, mert tudom, hogy ahoz először meg kéne ismernem. Vele viszont nem beszéltem semmi magánéletről, sőt még csak rendes mondatokat se. Mikor az osztályunkba jött, akkor nem igazán érdekelt, egészen addig míg egyik órán valamit játszottunk az osztállyal és a mi csapatunkban bevállaltam, hogy mondom, amit kell, és ő mondta volna azt amit mondanom kellett volna, de csak szépen összenéztünk és (nekem tűnt vagy fél percnek) szerintem pár másodperc után elnéztünk. Tehát szemközt néztünk egymással. Azután ahányszor megláttam zavarba jöttem. Azóta meg szimplán csak messziről csodálom, hogy milyen helyes, milyen kedves másokkal, milyen vicces kívülről nézve, stb. Most 9.-esek vagyunk. Az utóbbi időben a barátnőmmel (mivel egy hasonló eset miatt neki a srác haverja jön be) álneveket adtunk nekik, és úgy beszéljük meg a dolgokat róluk. És egyre többször tűnik úgy, mintha néha néznének minket, meg hasonlók. Egyszer angolon pont fordítva kaptuk őket, de egymás mellett ültünk...hát azért az is kicsit gáz volt (nekem, természetesen, mivel visszahúzódó vagyok). Amúgy az osztály menőbb lányaival vannak jóban, úgyhogy esélyünk is kevés van, de azért szeretném, hogy ezt elolvasva olyan válaszokat kaphatnék esetleg, amiből valamire juthatok a jövőben, mert beégni nem akarok, még hátra van velük 4 évem, és ha valami olyat csinálnék, ami nem hozzám illő, akkor meg hüly*nek néznének. Előre köszönöm a válaszokat/tanácsokat/esetleg észrevétleket, vagy hasonlókat.

+egyszer már kiírtam ezt a kérdést, de akkor nem érkezett válasz, úgyhogy gondoltam kirakom újra, úgy, hogy kijavítom a hibákat, amiket észrevettem, és azóta kiderült pár dolog a srácról. Például, hogy eléh sok csajjal kavart az osztályunkból, és hogy elvileg csak arra megy, hogy lesz*pják (már bocsánat a kifejezésért), szóval jelenleg azon gondolkozom, lehet jobb lenne elfelejteni...bár az se lenne könnyű 2 év ilyen után...



2018. okt. 22. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj de édesek vagytok ahogy írod azt hogy állneveket adtok és kibeszélitek a barinőddel :-)

Szerintem óvatosan, mintha véletlenül botlanál közéjük úgy kellene bekapcsolódni a kiszemelt srác társaságába. De vigyázz mert a srác haverjai tudnak ám féltékenyek lenni egymásra, úgyhogy a sráccal csak négyszemközt beszéljetek érzésekről mert más különben viccet csinálnak a kiszemelt srác pedig büszkeségből inkább kerülni fog.

2018. okt. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, vistont esetleg lehetne egy olyan kérésem, hogy kifejtsed mire gondolsz? Mert nem értem teljesen ezt a véletlent, meg így eléggé nwhéz is lenne, de ez már sok segítség, köszönöm :3
2018. okt. 22. 21:51
 3/3 Sufferion ***** válasza:
Ha a barátnőd és a másik srác, meg ha a másik srác meg a kiszemeltes jóban vannak akkor így sorozatosan barátnődtől segítséget kérsz vagy segítesz neki abban a fiúban és egy fiú segítséggel mindenféle támadási lehetőséggel bepróbálkozol. Szóval barátnőd segít a másik srác meg felhozhatja fiús témaként titeket vagy ilyesmi.
2018. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!