Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nàlatok ez mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nàlatok ez mit jelent? (fiùk is vàlaszolhatnak)

Figyelt kérdés
Nagyban ülök haverokkal a padon erre mellèm ül 1 làny majd mire vissza nèzek(magam mellè) azt veszem èszre hogy a csaj èpp azzal szòrakozik hogy közös kepünk legyen.Rákèrdez hogy ugye nem baj?Èn mondtam hogy semmi erre vágtam 1cute mosolyt aztàn vàltottunk pàr szót majd elmentem òrara.Persze előtte szemeztünk neha de nem vettem különösen komolyan.Bejöhetek neki nem?
2018. okt. 22. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen csak elég fura módon nyomult rád 😂😂.
2018. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szegény de buta lehet
2018. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hàt kevès az okos ès a szèp làny is egyben.Na nàla is ez a helyzet szerintem hogy nem tùl okos de az okossag az majd lehet ragad ra egyszer de szèpsèg nehezen😂.
2018. okt. 22. 21:52
 4/7 anonim válasza:
88%
Jaj, úgy sajnálom szerencsétlen generációmat. Sok buta kislány. 16/L
2018. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon buták a mai lányok az én generációmban, én is ezt látom, de nem csak a lányok, hanem a fiúk is, akad pár kivétel, de nem sok.

Nem tudsz mit kezdeni az ilyenekkel.

18/L

2018. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utalsó kettő lány azért eltudnátok mondani,hogy az ilyen butább lányoknál ez mi akar lenni?Csak mert ilyen élmeny sosem volt,hogy számomra 1 full random lány akivel nem beszéltem közös képet csinalt velem.
2018. okt. 23. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2019. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!