Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a barátom el akar hagyni mert még nem adtam neki oda magam?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyunk együtt . Én szeretem őt és ő is azt állítja hogy nagyon szeret.

Csak rosszul esik hogy ilyet mondott. :/


2018. okt. 25. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ez nem normális ! Én voltam hasonlós szituban hogy a barátom nem mondta így ki hogy ha nem fekszem le vele dob de utalt rá .Én ott hagytam a srácot szakítottam vele és nagyon jó döntést hoztam ne feküdj el egy sráccal csak ha te is akarod .Szintem hagyd ott a srácot ha ilyet mondott !
2018. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsaroló, dobhatod. Ha megkapott, lehet utána is lelépne, mert elérte amit akart, már nem leszel kihívás neki. Vagy onnantól kezdve hogy lefeküdtél vele, ez lesz a vitaalap amivel zsarolni lehet. Ha pedig nem a szex akkor bármi más, ugyanis ha az elhagyás említésével te teljesítesz neki mindent, erre fog játszani mindig hogy elérje amit csak akar. Mondjuk az sem mindegy hogy épp 16-17 éves vagy, vagy 14 sem. Engedd el nyugodtan, nem ő lesz életed szerelme.
2018. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2018. okt. 25. 16:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg még senkivel nem feküdtem le. És 1 hét nekem kevés hogy én erre felkészüljek. Meg nem érzem olyannak a kapcsolatot hogy 1 héten belul oda adjam magam.
2018. okt. 25. 16:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Normális, nos, milyen szempontból?


Először is nem várhatod egy tizenéves fiútól, hogy kitartóan várakozzon, miközben tombolnak benne a hormonok. Igen, teljesen normális, hogy nem bírta ki, ennek fiziológiai okai vannak. Ebben a korban a hűség, a ragaszkodás igénye még nagyon kevés emberben alakul ki. Az a biológiai ösztön, hogy "minden lyukat betömni, menni tovább". Mármint a legtöbb embernél (fiúnál).


Másrészt igazad van, hogy vigyázol a tisztaságodra. Nem kell azt csak úgy eldobni, ha még nem állsz rá készen. Nyilván nem láttad benne azt a férfit, akire vágysz, nem jeleztek be az ösztöneid - mert neked is vannak - hogy igen, ez lenne a jó partner. Nagyon tiszteletreméltó, hogy nem inogtál meg.


Különbség van a hormonok hajtotta szexuális vágy és a valódi szerelem között. Az előbbi, a klasszikus "lángolás" valakiért könnyen jön és könnyen megy. Négy-hat hétnél tovább nem tart senkinél, mert ennyi ideig termelődnek a hormonok, amelyek kiváltják. Ez nem más, mint a klasszikus párzási ösztön. Ez akkor vált át igazi és mély szeretetbe, kötődésbe, ha a partner a szexuális minőségen kívül emberi oldalon is megfelel. Ebből lesznek a tartós kapcsolatok, minőségi házasságok. Persze ezt is ösztön vezérli: felismerjük, hogy ez a társ alkalmas arra, hogy hosszú távon támogassuk egymást és minőségi környezetben neveljük fel az utódokat.


Megjegyzem, az utóbbira csak a fehér és az ázsiai ember képes. A négerek például nem. Ennek evolúciós okai vannak, amibe most ne menjünk bele.

2018. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tegnap már feltetted a kérdést, nem kaptál elég választ? Mindenki írta, hogy hagyd el. Nem sikerült felfogni? Vagy milyen választ vársz?
2018. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem az. Ha rendszeresen hanyagolod, akkor logikus, hogy szakítani akar, de a szex az nem olyan, hogy ha bármelyik fél akarja, akkor a másiknak kötelező. Ha két ember szereti egymást, akkor megteszi alapból amúgy is, de ezt ki kell érdemelni előbb és el kell erre a szintre jutni, amiért sokat kell tenni mindkét félnek. Ha valaki szereti a másikat, akkor nem fogja dobni egy elmaradt szex miatt.
2018. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen én is így vagyok vele hogyha valaki szereti a másikat akkor nem fogja dobni a szex miatt.

De itt az a baj hogy ez a kapcsolat nem olyan szoros. És ez miatt se mennèk bele még. Mostanában alig találkozunk. Mindig ígérgeti .. és mindig az a vége hogy át tesszük másik napra .

2018. okt. 25. 16:50
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem igenis normális! Ha ki akarnék használni egy lányt én is kiakadnék, ha nem feküdne le velem minnél hamarabb.


Szerintem felejtsd el a srácot. Egy bunkó paraszt aki csak azért van veled. Legközelebb jobban válogasd meg a partnereidet.

2018. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nézd a végtelenségig senki nem fog várni, ezt nem várhatod el tőle. De 1,5hónap még nem olyan sok.
2018. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!