Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az már cikinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az már cikinek számít ha egy lány egy szórakozógelyen/discoban idegen fiúval csokolozik?

Figyelt kérdés

Nektek errol mi a véleményetek? Ha egy lany elmegy egy szórakozóhelyre es egy olyan fiuval csokolozik akit nem ismer. Esetleg egy ejszaka alatt tobb ilyen is elo fordul. Ez csak bulikba van igy, nem rendszeresen. Es csak csok semmi tobb.

17/L



2018. okt. 25. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én lányként mondom ,hogy szerintem undorító hogy egyes emberek végéig "nyalják" majdnem az összes fiút/lányt a discoba egy éjszaka alatt.

(Tisztelet a Kivételeknek!)

2018. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem gáz. De sokan csinálják, szerintük nyilván oké, szóval ez teljesen normális. De attól még nem a fejlett intelligencia jele.
2018. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, ezért is kerülöm messziről az olyan lányokat akik sűrűn eljárnak bulizni. Persze lehet az alkoholra fogni, de az soha nem mentség, annak hatására csak olyat tesz meg az ember amit amúgy is akar csak józanon nem meri. Szerencsére az ilyenek azokkal jönnek össze akik szintén ezt űzik.
2018. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom mi ebben a gáz?

Az emberek szórakozni járnak discoba.

Így én is szeretek lányokkal flörtölni és a végén ágyba csábítani egyet(vagy többet).


18F

2018. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bit123bit ***** válasza:
Sokáig úgy voltam ezzel hogy gáz, aztán rájöttem hogy ebben a korban teljesen normális. Ebben a korban a szerelem, és a szexualitás hiánya olyan szinten kínozza az embert, mint egy drogfüggőnek az anyag hiánya.. Szóval szerintem ez teljesen normális.. Éld ki magad, csak vigyázz mit hogy csinálsz.. 20/F
2018. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ribis, ha kiderülne, hogy ilyet csinál egy lány én biztos nem akarnám barátnőnek.
2018. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Örülök neki, h a mai fiatalok így vélekednek, amikor én voltam fiatalabb szinte mindenki azért járt discoba, h idegenekkel smároljon...:)
2019. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!