Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent? Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú haverom aki nagyon régóta minden képen megjelöl az instáján de nem szimplán megjelöl hanem pontosan csak engem és a szájára szokott általában...Van ennek valami jelentősége vagy semmi?Előre köszi a válaszokat:)

16L



2018. okt. 28. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez elég emberfüggő...lehet hogy jelent valamit, lehet hogy nem. Ennyiből sajnos nem igazán lehet megallaiptani😔

Az igazság az, hogy nem kell mindenbe bele magyarázni valamit. Ha több jel van, akkor talán többet lehetne mondani, de ennyiből.... Sajna nem

Ha viszont érdekel a srác akkor szerintem simán rairhatsz (tudom, mondani sokkal konnyebb) csak ne legyen túl hétköznapi. Nálam is egyszer egy szegény lány minden nap elkérte tőlem leckét aztán kb egy év múlva kiderült hogy azért kérte el mert azt akarta hogy folytassam a beszélgetést xddd szegény 😂

Szval ahelyett hogy bele beszélsz mindenbe mindent inkább próbálj meg cselekedni. Írj rá.

2018. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!