Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 17 éves lánykén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 17 éves lányként beleszerettem egy tanárnőbe?

Figyelt kérdés
Van, hogy én egész nap csak rá gondolok. Elkezdek rajzolni, és mire végzek, rájövök, hogy az ő arcát rajzoltam le. Az arc vonásai teljesen berögzűltek a fejembe. Előfordul, hogy hallgatok egy zenét, és ő jut róla az eszembe. Soha nem tudok haragudni rá, még akkor sem, ha azt érzem igazságtalan volt az iskolában valamivel kapcsolatban. Ő mindig máshogy viselkedik, elég gyakran változik a hangulata. Olyan őszintén tud mosolyogni rám, és volt, hogy kacsintott rám, meg a szemöldökét ilyen szexisen felhúzta:D De nyilván tudom, hogy neki én semleges vagyok. Néha nevet a vicceimen, én is az övéin, de semmi extra. Meg családja is van, és gondolom még betegnek is tartana, ha ezt megtudná, mert nem tudom mit gondol az olyanokról, akik a saját nemükhöz vonzódnak. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán normális-e, hogy egy nálam sokkal idősebb nőbe szerettem bele vagy "rajongok" iránta.
2018. okt. 31. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Látszik, hogy őszi szünet van.
2018. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
8 osztályos gimnáziumban dolgozom. Azt kell hogy mondjam, nincs természetesebb dolog annál, hogy a nálam közel 20 évvel fiatalabb lányok belémszeressenek. Ez az elején frusztráló volt, majd megszoktam. Megnyugtatásul a tanári kar is hasonlóan vélekedik az ügyben. A kamaszság velejárója. Az egyetlen szomorú dolog az egészben az indok. Az, hogy én figyelek rájuk, meghallgatom illetve emberszámba veszem őket.
2018. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
4%
#2, te normális vagy??
2018. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
alapból elbukott ott a normálisság hogy lány létedre tanárNŐbe estél bele.
2018. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem ő tanárt olvasott tanárnő helyett. Első ránézésre én is azt hittem, hogy férfi tanárról van szó.
2018. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#AKÁBSZIROSSZDEADHATNÁLNEKEMISBELŐLE
2018. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De pötsök vagytok.. :D Nem normális kérdező, de nincs vele semmi baj sem. :)
2018. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális egy bizonyos határig. Rajongj érte, legyél szerelmes, előbb utóbb elmúlik. De ne lépj semmit az irányába. A családját csak nem akarod felrúgni.
2018. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#4

Inkább nálad bukott meg ott a normálisság, amikor leírtad és elküldted ezt a kommentet.

2018. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!