Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányok tetszenek a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok tetszenek a mai fiúknak?

Figyelt kérdés
Tudom számtalanszor feltett kérdés már,de engem érdekel továbbra is. 16-18as korosztályra lennék elsősorban kíváncsi. Külsőre és belsőre milyen kaliberű lányok jönnek be? Fontosabb egy szép ruha smink,mint a jó alak vagy a humor? Sokakat elriaszt az,ha egy lány nagyon intelligens? Milyen típusú lányokra hajtanátok külsőt és belsőt egybevéve?

2018. nov. 1. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem oly mind1 a külső csak ne legyen nagyon “buta”. Meg legyen életre való, csak épp ez teljesen irreális követelmény.
2018. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért mondod azt,hogy irreális? Vannak még normális nők lányok..nem szabad általanosítani,de azért köszönöm a gyors választ.
2018. nov. 1. 22:18
 3/10 Singularity_amusing ***** válasza:
100%

Személy szerint nekem a belső fontosabb egy lányban, mint a sminkje és a ruhái. Ha megvan az összkép külsőleg és még a személyisége is kellemes akkor nyert ügye van.


Az intelligencia meg alapjaiban véve vonzó, viszont ha ezzel kérkedik és nyomatja állandóan egy idő után irritáló tud lenni.

2018. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor nézzük úgy a dolgokat, hogy 1000ből 1 akire tényleg mondom, hogy oké. Lehet, hogy neki már van barátja, vagy nem akar kapcsolatot. Azért gondolom irreálisnak, mert én bele foglalom, hogy nem keseredik el, mindenben a megoldást keresi, és ténylegegy pozitív személyiség. Én hangulat ember vagyok és ragad rám másnak a hangulata, mérges az illető akkor én is az vagyok, bolsog akkor én is. Ez furcsának tűnhet, de igazából másnak a hangulata jobban érdekel, mint a sajátom és emiatt alakult ez ki nálam.
2018. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy tömegdivatot követő fiú, tehát úgy tekints a véleményemre. Nekem a kinézetben csak annyi a fontos, hogy ne legyen elhízott, és csontsovány sem. Azért legyen valamennyire igényes a kinézetére, legyen nőies a viselkedése, és az öltözködése. Az intelligencia engem nem elzavar, hanem vonz. Belsőről annyit, hogy legyen kedves, és megértő ember, akivel el lehet beszélgetni értlmesen.

F/17

2018. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször úgyis egy lány külseje ragadja meg a figyelmünk. Lehet itt hazudni hogy nem, de ez így van. Most leírhatnám hogy nekem milyen nők az eseteim, de szerintem felesleges. Belsöleg viszont fontos hogy kedves, intelligens, jó humorú legyen. Tehát pl amelyik lánynak minden 3. szava a b*azdmeg az felejtős nálam. Fontos hogy legyen közös érdeklődési korunk, mert s közhiedelemmel ellentétben az ellentétek nem vonzzák egymást. Kb ennyi
2018. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Még mindig az a válasz, mint az eddigi ugyanilyen kérdésekre: mindenkinek más tetszik.

Lehet többre mennél, ha specifikusan valamilyen stílusú fiúkat kérdeznél, hogy mi tetszik nekik. Egy rockert pl. instant lehangol a divatos öltözködés, míg egy általános fiú pont azért lesz oda. Egy komoly, esetleg politikai karriert kezdeni akaró jómódú fiút taszítana ha egy lánynak mondjuk a videójátékok és az animék lennének a legjobb szórakozásai, míg egy gamer srác pont örülne neki.


De akkor már leírom az én elképzelésem is, bár értelmetlenül, de úgysincs jobb dolgom. :D


Külső: Csak a vékony lányok tudnak tetszeni, a túlsúlyosak egyáltalán nem vonzanak, próbáltam ducibb lánnyal, hátha megváltozik az ízlésem, de nem sikerült, ez van. Külsőre nagyjából ennyi a követelményem, a többi dolog csak az összképkor áll össze, hogy számít-e, láttam már olyan lányt, akinek kapafoga volt, "csúnya" bőre és mégis bejött, meg olyat is, akivel konkrétan semmi baj nem volt, mégsem váltott ki belőlem vonzalmat.

Öltözködést illetően annyi kell, hogy azt vegye fel, ami neki tetszik önmagán, amiben jól érzi magát, ne azt amivel másoknak akar megfelelni. Ez kb. minden ilyesmire vonatkozik, a sminkre, ékszerekre, tetkókra, akár a hajára is, ha fel akarja nyíratni mondjuk, akkor ne a környezete akadályozza meg benne.


Belső: Legyen szabad szellemű, de ugyanakkor ambiciózus. Legyenek céljai az életben (az már mindegy, hogy mi, nem karrierre értem), de ha egyszer elesik, akkor ne csak életkedv vesztetten sírjon, hanem miután megvigasztaltam legyen képes egyszerűen felállni és keresni az új lehetőségeket.

Legyen nyitott, akarjon kipróbálni új dolgokat, keresse velem együtt az élvezeteket, az újabb és újabb adrenalin tölteteket, amiket az élet kínálhat. És keresse az új információkat is, akarjon mindig tanulni és tanítani (engem), minél széleskörűbb (és furább) témákban, annál jobb.

Legyen különleges, számomra legalábbis, legyen olyan, aki tényleg önmagát adja és előttem gátlások nélkül tud létezni, megmutatva ezzel a valódi énjét, akit szerethetek.

Legyen saját véleménye, amikért kész kiállni, megvitatni őket, de ha nem állják meg a helyüket egy másik állítás ellen, akkor legyen képes feladni őket vagy változtatni rajtuk.

Meg még pár oldalnyi dolog, de most inkább keresek valami filmet hajnalra, valaki ajánlhatna gyorsan. :D

2018. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem se a külső a fontos, de elsőre azt làtom mindenkin.


Tehát: vékony legyen, csak ne zörögjenek a csontjai. Szeretem ha egy lány magas, minimum 170 centi, persze nem állok oda méregetni és kiselejtezni ha nezán 165cm. :)

Zöld szem, barna haj a konkrét ‘perverzióm’ , de ez se mérvadó. Tetszen egészben az arca és kész. Legyen azért ápolt. Öltözködése nem érdekel különösebben, amíg tiszta ruhákat hord. Inkább legyen egyszerű csajszi kicsi, vagy semmilyen sminkkel. :)

2018. nov. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2018. nov. 2. 07:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan szomorú hogy mikor szalagavatóra kérdeztem a tesom hogy mit csináljak nincs párom, megkaptam hogyha sminkelném magam és nem vásznakat vennék , lenne .😧 szal respect minden fiúnak/férfinak akinek ez nem olyan fontos 😊
2018. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!