Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác az évfolyambó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác az évfolyamból viszont a osztálytársamnak is, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú a másik osztályban aki nekem nagyon bejön, szerintem most először vagyok igazán szerelmes valakibe, viszont nem nagyon beszéltem még vele (talán egyszer kétszer), mivel nagyon félénk vagyok és félek hogy rosszul sülne el ha keresném a társaságát többször is. DE most tudtam meg hogy az egyik osztálytársamnak is bejön, nem vagyunk olyan fú de nagy barátnők, viszont én szeretném ha azok lehetnék, így nem szeretném megbántani azzal hogy én is “hajtok érte”.

Nem tudom hogy mit csináljak, nem szeretnék senkivel sem rosszban lenni egy srác miatt, viszont az a fiú tényleg olyan aki nagyon belopta magát a szívembe mert baromi rendes, vicces, és még iszonyatosan helyes is (!!!)



2018. nov. 5. 19:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy ez lemaradt: 15L
2018. nov. 5. 19:38
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, hogy azért próbálod elrejteni az érzelmeidet, mert van egy osztálytársad, akinek szintén ugyanaz a srác jön be. Még ha legjobb barátnők lennétek, akkor megérteném, de így, hogy nem is vagytok olyan nagyon jóban, így semmi értelme ennek. Amúgy is, miért pont neked kéne hagynod a sráccal a dolgot, csakmert másnak is tetszik. Ne add fel, emiatt meg pláne ne!💪
2018. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Melyik suliba jársz ha szabad tudni?
2018. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!