Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csajozzak jól chatben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak jól chatben?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki bejön nekem, és ráintegettem Messengeren. Innen hogy tovább? Milyen témát dobjak fel? Hogy ne legyen kínos a beszélgetés?


Tudom hogy gáz ez a kérdés, de légyszi segítsetek!



2018. nov. 7. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Ha visszaköszön kérdezd meg milyen az idő vagy hogy hogy van. Ezek még nem kínosak
2018. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj ne stresszelj már ezen is. :D beszélj minden marhaságról ami eszedbe jut poénkodj dobj fel közös érdekeltségű témákat. De mehet a hülyeség is ha birja a fejed akkor szimplan azt kell kimutatnod hogy magabiztos vagy és van önbizalmad
2018. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!