Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lánybaráttal elutazni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lánybaráttal elutazni pár napra kettesben?

Figyelt kérdés
Mennyire félreérthető, vagy a ti esetetekben mennyire volt eddig gyakori vagy egyáltalán voltatok e egyik lanybaratottokkal ketten elutazni , nyaralni pár napra akár külföldre? Vagy ez már nem is barátság, elég félreérthető, ilyenkor valaki többet érezhet a másik iránt?

2018. nov. 10. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Figyi menjetek nyugodtan. Ha kiderül h valamelyikötök többet èrez akkor majd lerendezitek ott ès akkor egymás közt. Elöre ne agyalj ilyenen😉
2018. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fúú hát, mennyire van lefixálva h csak barátok vagytok? Mert ha ez nincs akkor lehet jó is, pl hogy összehoz titeket.

Ha ez nincs akk mindenképp rákérdeznék erre.

Nekem is volt egy ilyesmi lánybarát az életembe aki már előre szervezett fél évre programokat közös nyaralást stb, majd megkérdeztem h most akk mi van? Mert én szeretném ha több lenne köztünk de akkor mondjuk már ki h mi van... Aludjunk együtt de csak mint barátok?

És hát akkor azt mondta h ő tényleg csak barátként gondolt rám. AKKOR.


De inkább itthon derüljön ez ki mint h a közös nyaralás legyen emiatt kínos :D

2018. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Én is hasonlóan vgyok, én konkrétan Moszkvai utazásra hívtam el a csaj barátot, aki nagyon örült neki, persze még csak távoli tervek, hogy megyünk majd.


Persze a csaj is elég félreérthető jeleket ad, olyan szoros kapcsolatban vagyun, hogy néha már én se értem, mi van.


Ha gondolod, írj és beszélhetünk ezekről. :D 18/f

2018. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!