Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki finoman...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki finoman, hogy nem akarok vele összejönni? (vak randi)

Figyelt kérdés

Nos egy 17 éves srác vagyok aki, mint mindig megint jól pofára esett a szerelem terén. Az Overwatch rankedjének keretében (csicska mid-diamond vagyunk mind a ketten) megismerkedtem egy lánnyal akivel aztán 5 hónapon keresztül chateltem és játszottam. Mivel a személyisége nagyon megtetszett, ezért elhívtam ma vasárnapra egy vak randira. Semmit se írtunk magunkról vagy küldtünk képet egymásnak sőt még egymás nevét sem tudtuk így kapóra is jött a dolog. Ám van egy kis gond ami nem is olyan kicsi. A szerelem terén nagyon csicska vagy szerencsétlen vagy Isten tudja már mi vagyok. Az első nagy szerelmem kihasznált és összetörte a szivem. Utána nagy változáson mentem keresztül, hogy egy olyan lányt találhassak magamnak aki szeret. Voltak dolgok, de egyikből sem lett sajna semmi. Ezért is találtam ki a vak randit, mert gondoltam már ennél nem lehet rosszabb. De. Simán lehet. A lány pontosan a szöges ellentéte az ideálomnak. Nincsenek nagy elvárásaim félre értés ne essék. Nem részletezem a kinezetét, de nagyon nagy csalódás ért (tudom, hogy benne van). Életem talán legkínosabb 1,5 órája volt. Jól elbeszélgettünk, de nem éreztem magam valami jól a társaságában. Úgy váltunk el, hogy jó volt meg minden, de csak később találkozzunk erre a csaj már itt írkál egyfolytában (most is), hogy mikor láthat újra és mennyire jó volt velem. De én nagyon nem akarok többet vele lenni. Haza fele haverom vitt el. A kocsiban úgy ültem, mint aki szellemet látott. Egész úton nevetett rajtam, hogy megint pofára estem, mint a zsíros kenyér. Nem akarom megbántani, mert egy kedves lány, de mégsem akarom etetni aztán meg dobni, mint egy rongyot azzal a válasszal, hogy am sose jöttél be. Finom elutasításban meg nincs tapasztalatom, ezért is jöttem ide hátha valaki tudja erre megoldást.

So unlucky😥


2018. nov. 11. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemel annyit a lány, hogy elmondd te hogyan is érzel.

Mondd el, hogy te csak barátként tekintesz rá...

2018. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!