Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így már sose találok senkit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MessorKing18 kérdése:

Így már sose találok senkit?

Figyelt kérdés

Az a nagy gond hogy nekem a kis házi kedvenceim mást egy pöppet ki borítanak.

Pl egy b.vagans (madárpók)

2 gabona sikló

1 metallica madárpók

E mellett pár teknős meg 2 kutya.

Bárki felé közeledtem és jól alakult már mikor kiderült hogy milyenek.a házikedvenceim felszívódtak.

És ez idegesítő.



2018. nov. 12. 19:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 18 éves vagyok.
2018. nov. 12. 19:50
 2/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú és lány ismerősömnek is egyaránt bejönne, mármint durván rádszállnának és egész nap az állataid mellett akarnának lenni, csak meg kell találni az ezt kedvelő ismerettségi kört. :D
2018. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tényleg? Bár benne lennék abba a körbe :)

Most fogok királypitont venni.

És igazából a legtöbb barátom is félnek mind a pókoktól és mind a kígyóktól :( így sose mernek átjönni.

2018. nov. 12. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Na én nem félek ezektől az állatoktól. 🙂 20f vagyok. Szeretem az állatokat , rovarokat. Ha akarod van kedved dumálhatunk.
2018. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez lenne a baj. Igazából amit érzek az az, hogy most ezt csak felvágásként írtad hogy tudjunk róla hogy milyen kemény csajszi vagy, és nem azért, mert ez ténylegesen egy komoly probléma lenne. Ne érts félre, nem szeretnélek megbántani vagy ilyesmi, ah tényleg komolyan gondolod, akkor azt kell mondjam hogy nem. Nem kell hogy függjön tőle a párkapcsolat. Én ha szeretek egy lányt és imádom, akkor qrvára leszarom hogy milyen háziállatai vannak. Ha komoly a kérdésed akkor ténylegesen máshol kellene keresned a hibákat és odafigyelni magadra, mert lehetséges hogy vannak olyan dolgok benned, amit a srácok nagyon nem támogatnak egy lányban sem. És ezt a személyiségedben keresd, ne a hobbidban, vagy más kivetülésre. Ha gondolod segítek neked, legalább is megpróbálok neked segíteni ezt feltérképezni, hogy vajon mi merre és hol, ha szeretnéd. Érdeklődve várom a válaszod privátban, vagy akár itt a kommentekben.

19F

2018. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A fiúk egy része szereti ezeket. Csak az a nagy bajom van hogy nagyon kevés lány szereti ezeket az állatokat.
2018. nov. 12. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahh. Fiú vagyok xD
2018. nov. 12. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Írnám ,hogy nem félek a pókoktól és társaitól de hazudnák.

De szerintem addig semmi baj nincs amíg

a teráriumon belül vannak,akkor még engem se zavar.

De lehet nem ez a probléma,hanem egyszerűen nem voltál szimpi nekik./L

2018. nov. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen állatokat, nem félek tőlük, voltam egy előadáson ami hüllőkről szólt, oda-vissza voltam! Királypitont is foghattam, gyönyörű volt! Akartam is tartani teknőst vagy szakállas agámát, de nem lett végül. Sok sikert a lányoknál (rockerek kevésbé félnek tőlük, persze ez nem "szabály").

19L

2018. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ThisIsNotHuman válasza:
Én lány vagyok es imádom az állatokat , főleg a hüllőket, engem nehezen tudnál lerázni ha már van siklód,kígyód :D hidd el vannak ilyen emberek csak meg kell találnod őket ^^
2019. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!