Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ha ráírtok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ha ráírtok egy lányra csak úgy, akkor tetszik nektek, vagy van, hogy csak barátkozni akartok?

Figyelt kérdés

Járok nyelvtanfolyamra és ott van egy fiú, aki nem tudom, mit akar tőlem, egyáltalán akar-e valamit. Eddig alig beszéltünk, kettesben meg aztán pláne nem beszéltünk semennyit. Ő sem jött oda hozzám. Tegnap viszont rámírt valamivel kapcsolatban, mert berakott egy csoportba és megkérdezte, hogy benne vagyok-e. Azt hittem csak ennyit akart, de utána írt mást is. Mondta, hogy tudja, hogy én csendesebb vagyok, de szeretne jobban bevonni a dolgokba, azért is rakott be a csoportba, mert szimpatikus vagyok, rendes lánynak tűnök. Aztán ma megint rám írt, de csak annyit, hogy “szia”, “hogy vagy?”.

Nem tudom, hogy másokkal mennyire szokott beszélgetni. Lehet, hogy ő ilyen, hogy mindenkire ráír, lehet, hogy csak ismerkedni, barátkozni szeretne, de azt is lehet, hogy bejövök neki és így kezdeményez. Én nem érzek iránta semmit, normális, rendes, vicces meg minden, de nem akarok többet barátságnál. Viszont megbántani sem akarom. És nem tudom miért, de kicsit zavarban vagyok a közelében, pedig én nem vagyok belé szerelmes.

Én 16 éves vagyok, ő 19.


2018. nov. 13. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2018. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem egyertelmu hogy tetszel neki, en csak akkor irok ra lanyra ha tetszik baratkozni nem igen szoktam veluk. Elbeszelgetek en barkivel ha muszaj de baratkozni egy lanyal szerintem nem sok ertelme lenne.
2018. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg olyanokat ír, hogy szeretne jobban megismerni.
2018. nov. 13. 15:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is arra tippeltem, hogy bejövök neki, de nem tudom, mit csináljak. Visszaírok neki, persze, mert nem vagyok bunkó. Viszont nem akarom, hogy félreértelmezzen bármit is vagy azt higgye, hogy nekem is bejön.
2018. nov. 13. 15:40
 5/6 anonim válasza:
Őszintén dugni akar
2018. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mondod neki hogy van baratod vagy azt hogy mar alakul valami egy fiuval randizgattok meg ilyesmi. Ennyi.
2018. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!