Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem hogy elutasítottam?

Figyelt kérdés
Ex barátnőm ma megkeresett (3 hónappal ezelőtt szakítottunk és azóta nem keresett hanem most) és hát rámírt egy képpel amin a macskája van amit én ajándékoztam el neki anno. Egyébként sokszor összevesztünk, kibékültünk, majd megint szakítottunk. És mindig ő volt az aki szakított és mindig újra megkeresett mint pl most. Na jó én ezúttan nem dőltem be ennek.. lerázóan válaszolgattam neki és a végén már nem is írt. Aztán pár óra múlva csörög a telefonom. Ő volt felvettem és kérdezi hogy akarok e talizni. Én azt mondtam hogy nem tudok most majd később. Persze tudtam volna, de nem volt kedvem mert tudom hogy semmi nem lesz és leraktam. Aztán később felhívtam és megkérdeztem hogy miért akar talizni? Mit akar tőlem? Azt mondta semmit és hogy csak simán talizni akar velem. Habár én ezt nem teljesen hiszem el. De azt mondtam nem akarok csak úgy talizni mert nincs értelme. Amúgy volt már hogy átbaxott, kimentem talizni vele és 15 perc után azt mondta hogy ő elmegy. Leraktam a telefont megint. Később megint rámírt fbn valami kérdéssel, én válaszoltam neki és megint leráztam. Nem akarok barátkozni... Ha meg újra össze akar jönni velem akkor bocsánatot kell kérjen azért amiért a semmiért szakított velem többször is. És én mindig megbocsájtottam neki mert mindig láttam reményt. Szerintetek?
2018. nov. 14. 00:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Valami kis bűntudatot érzek hogy elutasítottam. De közben meg lehet le kéne xarnom mert anno ő is sokszor lexart még én szerettem nagyon. Igazából meg hiányzik nagyon de úgysem változtatna a dolgokon szerintem :(
2018. nov. 14. 00:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A leheto legjobban tetted, hidd el. Ne kezeljen mar ugy teged a csaj mint egy b tervet lenyegebenxd egyik baratnommel csinalta ez egy srac, hogy dobta (kavartak, nem voltak egyutt) mert kozbe jott egy lany akivel osszejott, aztan ha szakitottak, vissza ment a barimhoz, es ezt 3szor 4szer eljatszotta amig meg nem mondtam az lbmnek hogy pofankurom ha meg egyszer visszafogadja.


Szoval ja


Ugyes vagy, ne legyen buntudatod azert mert nem engeded, hogy hulyenek nezzenek. A csaj meg segget csinal a sajat szajabol lol

2018. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tök aranyosan írt rám :D meg amúgy nagyon kedvelem. De kapcsolatban ahogy viselkedik az pokol. Én meg megváltoztatni nem tudom. Nem érti hogy a kapcs nem arról szól hogy lexarjuk a partnerünket és néha néha eljárunk vele talizni csak mert miért ne
2018. nov. 14. 01:02
 4/9 KrIsZAMeNo ***** válasza:

Hát, egy mondat álljon mindig előtted, ami nekem konkrétan aranyköpésnek minősül.


"Aki egyszer megtesz valamit, még egyszer megfogja"


És amúgy szerintem jól tetted, lesz más és ha kedveled is akkor rajtad múlik a döntés, hogy: 1. Kínzod magad és leszel vele |vagy| 2. Ott hagyod és keresel mást akivel boldog lehetsz. :)

2018. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elmentem talizni a barátnőjével és ott volt ő is. Nem adtam meg neki azt az örömöt hogy hozzászóljak, kerültem a tekintetét, kerültem a vele való beszélgetést. Aztán meg fogtam magam és elmentem elköszönés nélkül. Tudja meg hogy milyen az mikor lexar valaki
2018. nov. 14. 23:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Bunkó voltam hozzá csak azért hogy tudja meg milyen
2018. nov. 15. 00:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Az embernek meg kell találnia a megbocsátás és az önszivatás közötti határt :), és szerintem is önszivatás lenne, ha folytatnád ezt a kapcsolatot.

A bunkó viselkedés és a "nem szólok hozzá" módszerekkel viszont épp azokat a játszmákat folytatod tovább, amelyekből kilépnél - a lány számára mindkettő felszólítás a folytatásra. Ehelyett maradj egyszerre semlegesen udvarias és határozottan távolságtartó, mert ezzel tudod érzékeltetni vele, hogy közömbös vagy és már nem tud manipulálni.

2018. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DollarDog ***** válasza:

Figyelj, ha egyszer, sőt, mint ahogy irtad többször is szakítottatok, akkor szerinted mi arra a garancia hogy ez valtozni fog? Ha egyszer elhagyott akkor el is fog többször is. Ne legyél papucs, állj a sarkadra, es tisztázd a helyzetet egy NEMMEL. Hidd el, találsz olyat aki megbecsül és nem szórakozik veled. A helyedben hagynám, egy esélyt adnék persze, mert mégis a barátnőm volt, megis csak imádtam és imádom, de azért azt nem játszanám hogy egyszer vele egyszer nem.


19F

2018. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ezúttal nem járt sikerrel. Csak akkor térnék vissza hozzá ha megváltozik a viselkedése meg ha télleg belátom hogy megbánta és bocsánatot kért azért amit tett.Mert nagyon szép kapcsolat lenne belőle ha ő nem lépne le. Ha meg tud győzni hogy megváltozott ő is és a hozzáállása is talán megpróbáljuk újra. De nem fog szerintem, vagy nem most. Hanem majd lehet pár év múlva. Akkor meg már lehet lesz valakim. De úgy hogy csak így simán visszatérjek hozzá egy csettintésre, akkora hülyét nem csinálok magamból
2018. nov. 15. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!