Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem rég óta tetszik egy fiú de nem igazan hederít rám évfolyamtàrsak vagyunk.Viszont az osztàlytàrsa az én barátom (csak barátok vagyunk nincs köztünk semmi) szintén fiú aki a kiszemeltem legjobb barátja.És többször piszkàlta ezzel az üggyel.És mosolygott de sunyiba mert eltakarta a száját.Megkérdezték a baràtaim tőle hogy jàrna-e velem de azt mondta nem ez még előző héten volt.Viszont ma folyamatosan mondogatták neki a nevemet és elkezdett nagyon mosolyogni meg elvileg pirulni és azt mondta mosolyogva hogy hagyjatok màr .És nem tudom ezt mire véljem most tetszek neki vagy nem nem igazan merek odamenni hozzà mert még kapcsolatom sem volt és kicsit félek hogy valóban nem is akar tőlem semmit viszont más làny neki elvileg nincs akibe úgymondd szerelmes lett volna ...Félek hogy hülyének néz vagy csak jobban megutàl meg igazàból próbál elbújni vagy nem foglalkozni velem rám se néz de úgyérzem mikor nem figyelem hogy a szeme sarkából néz engem.Nem tudom hogy mire véljem ezt az egészet mert nemtudom eldönteni hogy most mit akar?Vagy mit érez irántam?Viszont odamenni meg nincs igazán bátorságom.Valakinek valami tanács vagy ötlet?Segítsetek!

2018. nov. 14. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Khm...... Beszélgess vele.... Ha nem latod rajta hogy zavarnad, sot epp hogy nagyon boldog lesz tőled akkor lehet van valami
2018. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hm, szóval, ez mégiscsak érdekes megközelítés... azelőtt döntse el a fiú, hogy akar-e veled járni, mielőtt igazából megismerkedtetek? ;) Raádásul a társaságban ugratjátok egymást ilyesmivel - hát nem csoda, hogy zavarban vagytok és féltek, hogy hülyének néznek a többiek és meg fognak alázni a kudarc miatt....

Ne csináljatok ekkora felhajtást a "felkérés" köré, hanem kérd meg a barátod, szervezzen valami több emberes közös programot (túra, kirándulás, uszoda, társasjátékos vagy borozós-beszélgetős házibuli - akármi), ahova mindkettőtöket elhív, ti meg majd ott teljesen kötetlenül és főleg anélkül, hogy előre és látatlanban elköteleznétek magatokat az egymással való "járásra", beszélgettek egymással, aztán ha bejöttök egymásnak, megbeszéltek egy következő közös programot. Ha meg nem, szereztél egy kis tapasztalatot abban, hogyan lehet beszélgetni egy idegennel. Az ilyesfajta készséget ugyanúgy gyakorolni kell, mint bármilyen más készséget, és a következővel már könnyebb lesz.

2018. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy vmelyik nap köszöntem is neki és visszamosolygott rám a barátaim szerint de nem néztem vissza tehát nem tudom de többen is àllítsàk tehát csak nem hazudnak
2018. nov. 17. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Huu bakker... ISMERD MEG... VAGY A SZEMELYISEGE MAR NEM IS ERDEKEL?
2018. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az a gond . Szívesen megismerkednék vele közelebbről is ha nem félnék a reakciójatól meg hogy mit fog csinálni ha odamegyek hozzá...
2018. dec. 14. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!