Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak a lánnyal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak a lánnyal? 16 éves, én meg idén lettem 20

Figyelt kérdés

Van egy lány nálam fiatalabb pár évvel, egy suliba járunk és elöszőr nem tetszet de már igen.

Ő neki is tetszhetek szerintem mert már hívott buliba, ahová sajnos nem tudtam elmenni...

Vannak fiú barátai azt látom, de szingli

Mit tegyek? Hogy barátkozzak, ismerkedjek?



2018. nov. 14. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja én fiú vagyok
2018. nov. 14. 19:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én merek mondani egy nagyon jó tippet 16 éves létemre! Nehogy ráírj messengeren! Mert az nagyon cringe, hogy ráírsz dumáltok, jól kijösztök de amikor összefuttok egymással a folyoson nem tudjátok, higy köszönjetek e vagy sem. Vagy ha sikerül ott elhívni randira aztán várhatod amíg feloldodik. Szerintem menj oda hozzá amikor egyedül van például (tudom, hogy ritka az alkalom, de probáld meg). Vagy kezdj el neki köszönni ha esetleg nem vagytok köszönő viszonyban. Vaaaagy ülj mellé buszon, vagy kisérd haza azzal az indokkal, hogy arra van dolgod. Ha meg nem tudod hol lakik, egy nap leskelödj utána és megtudod xD. Oké, ez béna vicc😅😂


De minden esetre! Csak végső elkeseredettségedben írj rá messengeren vagy bárhol máshol!


16/L

2018. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi😀
2018. nov. 14. 20:29
 4/5 MessorKing18 ***** válasza:
100%
Jól mondja. A messemger a legbénább.
2018. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A messenger csak azért rossz mert könnyen unalmassá tud válni az ember és kiteregeti idő előtt a jó lapjait ( tapasztalat ) . A másik az , hogy nagyon hullámzó 14-6 év közötti lányoknak az érzelmi világa, pl egyik nap szeret de 2 nap múlva meg már pl ferko farkán pörög . Nem lehet jó tanácsot adni ilyenkor, de annyit mondok ne éld bele magad a kapcsolatba ha össze is jön , tényleg kiszámíthatatlanok és náluk az a szó , hogy szeretlek nem őszinte csak egy plátói képzelgés ami majd talán 20 éves korukra már valós lesz.
2018. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!