Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érez irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovemeharder kérdése:

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés

irántam?


Sziaszok. Van egy srác akivel még tavaly év végen elég jó viszonyba kerültem. Sokat beszélgettünk és elég fura kérdéseket tett fel nekem néha. Olyanokat hogy: tetszik-e nekem most valaki, milyen srácnak tartom őt, szerintem jó pasi-e. Akkoriban nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget mert az egyik haverja, (aki régen a legjobb barátja volt, ma már annyira nem jó a viszonyuk, abban az időben sem volt felhőtlen sokat beszélgettek)elég sok olyan jelet adott, hogy tetszem neki, és nekem is a haverja jött be. Ahogy ebben visszamentünk suliba, egyre többet dumálunk ott. Németen együtt ülünk és ott is általában hülyéskedünk. Észrevettem hogy sokszor akar pacsizni velem, de van olyan is hogy megsimogatja a hátamat. Mondta már többször is hogy szép a szemem, hogy jó illatom van. Nem mondom hogy mindenkivel ennyire közvetlen, de vol egy-két lány akik bejöttek neki, de aztán abból nem lett semmi. Szokta mondogatni hogyha esetleg valami szóba jön: hogyha a barátnőjéről lenne szó, akkor..és hasonlók. Azt is megemlítette nekem hogy nehéz szép lányokhoz odamenni de próbálja magát rávenni de néha nem sikerül. Nem akarok többet belelátni a dolgokba ezért érdekelne a véleménytek.


Én 19/L ő 20/F



2018. nov. 15. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Alighanem vonzalmat érez irántad. Tegyél lépést, hogy megbátorodjon!
2018. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!