Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyenkor miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyenkor miért nem írtok vissza semmit?

Figyelt kérdés

Írtam egy csajra, akivel év eleje óta ismerjük egymást, és köszönünk is.

De nem beszéltünk nagyon.

Most viszont én rá írtam hogy aranyos meg minden, de ő nem ír vissza! Pedig látta!

Mi a franc van?



2018. nov. 17. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Semmi, nem jössz be neki, ennyi. Van még millió másik lány.

Vagy pedig élőben kellett volna kezdeményezni.

2018. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanul, dolgozik, alszik, hobbijával foglalkozik, barátaival lóg, még nem gondolta át, mit írjon, stb. Nem mindenki csüng folyamatosan a telefonján, és nem mindenkinek annyit jelent a beszélgetés, hogy "szia, hogy vagy?" "kösz, jól, és te?" "én is", valaki jobban szeret értelmes dolgokról beszélgetni, mint small talkolni.
2018. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha egy ismeretlen rám ír, akkor el sem olvasom az üzenetet, mert nem fogok válaszolni rá.

Ha egy ismerős ír rám, csak akkor olvasom el az üzenetet, ha rögtön választ is adok rá vagy amikor neten vagyok. Nem szeretek senkit sem megváratni.


Szerintem ez az; 'elolvastam, de nem válaszolok, tépjen az ideg, miért nem írok vissza' = bunkóság. Érdektelenséget sugall. Nem kell mindjárt feladnod, de gondold végig, hogy érdemes e olyan lánnyal foglalkoznod, aki nem keres téged.


Az is lehet, hogy megijedt az üzenetetedtől. Nem tudom, milyen típusú lányról van szó.

2018. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem ez az; 'elolvastam, de nem válaszolok, tépjen az ideg, miért nem írok vissza' = bunkóság."


Szerintem meg az a bunkóság, ha hanyagul odadobsz egy szmájlit vagy annyit, hogy "ok", csak hogy lássa, hogy te bizony válaszoltál, aztán meg 1 óra múlva már nem is emlékszel, mit írt a másik. Sokkal több tiszteletet mutat a másik felé az, ha nem csak úgy odagórsz valamit válasznak 10 másodperc alatt, miközben épp tök más dolgokkal foglalkozol, hanem vársz addig, amíg lesz elég időd leülni és arra az emberre koncentrálni, akivel levelezel, értelmezed, amit írt, elgondolkodsz, mit szeretnél válaszolni, szépen megfogalmazod és igényesen leírod.

2018. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Igen, de erre is max egy köszönömöt lehetne írni. Esetleg megkérdezni még: miért vagyok aranyos neked?

Ebben nem kell keményen neki ülni, ahogyan írtad. Na, mindegy.

2018. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem illik nem valaszolni!

Szerintem felejtsd is el a lanyt.

Nem ismeri az illemet.

Ha en irok es nem valaszolnak,legyen az akarki...ugy erzem magam,mint egy doglott madar...

2018. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!