Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek egy ilyen ajándéknak karácsonyra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Egy szép notesz, amibe a barátnő rajzolgat, rövid üzeneteket ír nektek. Persze személyes dolgokat, amikről tudja, hogy a fiú szereti őket, közös viccek stb. A noteszben emellett természetesen maradna hely írni is.

2018. nov. 18. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jujj én nagyon. Jó ötlet szerintem nagyon. Szerintem általában az az ajándék a legértékesebb amit az ember készít mert a készítése alatt is az adott emberrel törődik. 17F
2018. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén nem örülnék neki, de úgy tennék, hogy ne bántsalak meg. De a barátnőm tudja, hogy nem vagyok egy romantikus alkat, szóval valószínűleg nem kapnék ilyen ajándékot. Legyetek szívesek nem leértékelni a véleményemért.
2018. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
20/F
2018. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy a kettes miért lett lepontozva. A kérdező kikérte a véleményeket, ő pedig őszintén megmondta, hogy nem örülne neki. Egyébként én örülnék neki, de már csak annak is örülök, ha szimplán kapok annyit hogy "boldog karácsonyt".
2018. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én sem értem, ki pontozta le, nekem hasznos a negatív vélemény is, tehát ugyanúgy zöldet adtam. Egyébként köszi az eddigi válaszokat. Kettes te minek örülnél?
2018. nov. 18. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem frappans, de melle valami aprosagot is kellene adni :D

Mert ez igy egy kicsit olyan semmilyen. Pl a kedvenc piaja :D

2018. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy terveztem, hogy kap mellé pár apróságot, de ez lenne a "fő" ajándék. Köszi a választ
2018. nov. 18. 13:12
 8/12 $$$$$ ***** válasza:
100%
Én örülnék neki :D . Mert tudnam hogy időt szánt rá ameddig megcsinálta 😊 . Plusz egy ilyen ajándékot biztos hogy szívből adna 😄 . Dehat nekem nincs barátnőm... De szerintem örülni fog neki a barátod😄 .
2018. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Legjobban egy közös vacsorának örülnék. Esetleg annak, hogy megígéri, nem szól valamelyik idegesítő szokásomért.
2018. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon jó ajándék. Én is kaptam már hasonlót.
2018. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!