Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után vettetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után vettetek ajándékot és milyen árban?

Figyelt kérdés

Karácsonykor leszünk másfél hónaposak rá egy hónapra lesz a szülinapja..

Sok helyen olvastam hogy ennyi idő után még semmi sem biztos..

Ő 16f

Én 16l

Előre is köszönöm ^^



2018. nov. 18. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
2 szem szalon cukor , valami 100 forintos tábla csoki , meg egy narancs. Többet senki sem érdemel.
2018. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak te 😂❤️
2018. nov. 18. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Novemberben jöttünk össze, karácsonyra vettem neki ajándékot. Persze ilyenkor még nem kell tulzásokba esni, valami apróság 2-3 e ft körül bőven jó.
2018. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt, nem szoktunk ajándékozni így alkalomra. Együtt töltjük az időt inkább.

Az persze más, ha látsz valami aranyos apróságot amiről ő jut eszedbe, de az szerintem sokkal nagyobb ajándék, ha elmentek forró csokizni és kettesben töltötök egy egész napot.

2018. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!