Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne ha ráírnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ha ráírnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, egy közös ismerősünk is beszélt már róla. De én ezzel a lánnyal élőben még sose beszéltem, az se biztos tudja ki vagyok. Mindenképp szeretném megismerni és mivel élőben nincs alkalmam vele talalkozni (nem egy suliba járunk), így inkább úgy döntöttem ráírok. Nem egy sziamizura gondoltam, hanem mondanám neki, hogy eszméletlenül tetszik a stílusa meg a kinézete, meg hogy szívesen megismerném. Igazából csak azert teszem fel ezt a kérdést mert tanácstalan vagyok, ugyanis eddig még csak élőbe ismerkedtem. 18/F

2018. nov. 18. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne gáz egyáltalán, több ilyen fiú kéne a mai világba,aki nem a sült galambot várja...:) Szóval szerintem írj rá,veszteni valód nincs .
2018. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja én is erre gondoltam, hogy semmit sem veszíthetek😁

Ti lányok hogyan reagálnátok egy ilyenre?

2018. nov. 18. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Ha szimpatikus a srác, akkor nagyon örülnék neki. 18/L
2018. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha szimpatikusnak talál, akkor tuti hogy jó fog belőle kisülni, szerintem bátran írj rá.

Ha meg nem vagy neki szimpatikus akkor sem vesztettél semmit azzal hogy ráírtál, mert akkor legalább tudod.

2018. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
NÓGYÁN FÓGYÁL LÉ Á ÁNYÓD
2018. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!