Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

InezH kérdése:

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már egy jóideje ismerjük egymást és nagyon bizalmas a kapcsolatunk. Amióta ismerem barátnője van. Körülbelül egy hónapja kezdtem el többet érezni iránta. Tudom, hogy a párkapcsolata nem éppen a legboldogabb és ennek okán (önző módon) elmondtam neki, hogy mit érzek. Elmondta, hogy ő is elkezdett többet érezni. Szüneteltetni kezdték a kapcsolatukat a barátnőjével azonban mi összevesztünk ezidő alatt. Természetesen megbeszéltük a dolgokat és leakartam tisztázni vele, hogy mi legyen kettőnkkel. Aztmondta, hogy nemakarja kockára tenni a barátságunkat azzal, hogy összejövünk aztán pedig mégsem működne a dolog. Nem tudom, hogy mitévő legyek. Azthittem, hogy csak hirtelen fellángolás az egész, de rájöttem, hogy nem. Nem szeretnék beletörődni abba, hogy soha nem lehet közöttünk semmi, úgy, hogy tudom azt, hogy mit érez..19/L
2018. nov. 18. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Bele törődsz nyugi ! Amit érzel egy normál emberi szokás , ami csúnya de birtoklási vágynak hívják , ha megkapnád akár 1-2 hónapra elmúlna minden . Szerintem csak valamit felépítettél a fejedben a srácról , de kedvelésen kívül te semmit nem érzel , csak az egodnak jót tenne ha téged választana .
2018. nov. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!