Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kavartam egy sráccal, akivel sok idő elteltével egy buliba összefutottam. Tök jó volt minden, majd hajnalba kiderült, hogy van barátnője. Utána mondtam, hogy jólvan, akkor itt megálltunk és nem lesz semmi mostantól. Ezután még beszélgettünk kicsit, majd hazamentem.

Erre este rám ír, hogy amit a buliba mondott (már nem szereti a barátnőjét és hogy szeretne velem valami komolyat) mindent komolyan gondolt stb...

Erre írtam neki, hogy amíg barátnője van, addig nem lesz semmi, így is elég bűntudatom van.

Nem írt vissza semmit, majd másnap írta, hogy szakított a barátnőjével.

Erre írtam, hogy oké és ezután már nem írt semmit, már 4.napja.

Mi a véleményetek?



2018. nov. 20. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsd el.Csak pótléknak kellesz neki majd jön egy másik és téged is dobni fog.
2018. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Aki úgy kavar mással, hogy közben barátnője van, az felejtős. Mert lehet hogy most ebben a story-ban pont te vagy a "más", de ha összejöttök, akkor egy pillanat alatt te leszel a "barátnő" a történetben. Nem akarod, gondolom.
2018. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Az becsülendő, hogy ezek után nem szedítette tovább a barátnőjét, habár ehez a te kérésed kellet.

Ezen kívül mást nem nagyon lehet erre mondani, nem ismerjük a helyzetet , nem tudjuk milyen volt a kapcsolata (ez a már nem szereti duma elég gyenge...)de szerintem sem érdemes ezt “folytatni”.

2018. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem, hogy a barátnőjével való szakítás - nem igaz. Jól jönne neki két lány egyszerre...
2018. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!