Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10-es lányként tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es lányként tetszik egy 7-ikes fiú normalis és mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Sosem tetszett ezelőtt ennyire fiatal fiú és az az igazság hogy nem úgy néz ki mint egy hetedikes és legjobb barátnőm unokatestvére és igaz nem beszéltünk meg par szónál többet dee bekovetett mindenhol (Fb Insta már csak snapen kene ott szerintem jobban eltudnank kezdeni beszélgetni) és szerintem agyilag se eg y hetedikes mivel amikor látom sose viselkedik úgy mint egy hetedikes és amikor beszéltünk se olyan volt szóval nemtudom most hogy ez normális hogy nekem ennyire tetszik? És hogy mit csinaljak szerintetek??Nagyon helyes srác mindig néz amikor meglát és azta
2018. nov. 22. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A korkülönbség még okés lenne, viszont első lépésként a barátnőddel kellene ezt megbeszélni, mivel mégiscsak az ő rokona. Neki lenne kellemetlen, ha esetleg összejöttök, aztán szakítotok. Ha ő beleegyezik, segíteni fog neked. De addig semmit ne csinálj.
2018. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő tud mindentől hogy nekem bejön és tokre örül meg olelget ilyenkor és hát nem bánja
2018. nov. 22. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kérj a barátnődtől segítséget, menjetek el együtt valahova. :)
2018. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába szőrösödik a kis fiú meg hormon zavaros , attól ő még fejben egy 12 éves fiú szintjén van . Talán félsz a pénisztől , és ezért egy kis gyerekkel akarsz kapcsolatot . Remélem szülei feljelentenek ha pedofiloskodsz vele .
2018. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!