Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 18 éves srác egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 18 éves srác egy 14 éves lánnyal jár, miért mondják rá rögtön azt, hogy éretlen?

Figyelt kérdés

Ha egyébként nem direkt 14 évesekkel ismerkedik, vagyis nem arról van szó, hogy nincs esélye a korabeli lányoknál, hanem csak összeismerkedtek valahol, mondjuk a neten, akkor miért kell rögtön azt mondani rá, hogy éretlen? És tegyük fel, hogy a lány tényleg érettebb a koránál.


Én is 18 éves vagyok és én sem mondanék nemet egy lánynak csak a kora miatt, ha az esze egyébként meg a helyén van.

A szexel meg tudok várni.



2018. nov. 23. 04:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom. De ne foglakozu vele, ha ilyen történne. Én érettlen jelzőt még nem hallottam, csak olyat, hogy jaj meg akarja dugni szegény kislányt. De persze ez sem feltétlen igaz.
2018. nov. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
45%
Én már 18 vagyok a barátom 22. Ő sem azert jott ossze velem mert a fiatalabbakra bukik. Sot. Inkabb az idosebbek jottek be neki. Max 1-2 korkulonbseggel voltak kapcsolatai. Szerintem 4 ev nem sok. Ha tud várni a lányra :)
2018. nov. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Velem is volt ilyen. Kifejezetten az idősebbekre bukok. De 18 évesen én is össze jöttem egy 14 éves lánnyal. Azt hittem, hogy idősebb tőlem a lány. Nem is nagyon volt beszédtéma, hogy ki hány éves. Egyszer meg mondta, hogy nem tudja melyik középsuliba kéne menni. Na az úgy ciki volt, de nem szakítottunk ennyi miatt. A szülei meg tudtak a dologról és nem ellenezték.

Meg 19 évesen jöttem össze egy 16 éves lánnyal. Neki már tudtam a korát, bár első körökbe 17 nek mondta magát, majd beismerte, hogy 16, de pár hónap és tölti a 17et.

Nem az a gáz, ha megismerkedsz egy kicsit fiatalabb lánnyal és egymásba szerettek amiből kapcsolat lesz.

A gáz ott kezdődik, hogy pl itt kiírod, hogy nincs senkid és milyen rosz, és pl oda írod, hogy 16 vagy 21 éves vagy és már egyből ilyen 25, 35 esetleg pár 40es pasi rád is ír. Akik direkt ilyen csajokat keresnek. Én is, ha egyszer nem írom oda a nemem csak a korom, akkor egyből kapom a privátot 30 körüli pasiktól, hiába fiú vagyok. De annyira ki vannak éhezve, hogy ha látják írnak is rá az emberre és mint hallottam (egy régebbi kérdésben) egyből a szex téma és képcsere.

Ez a gáz és az éretlen, nem pedig az amit te leírtál.

2018. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem gondolják ezt olyan sokan gáznak.

Inkább a tinilány - 30-as felnőtt férfi, vagy általános iskolás lány - huszonéves férfi felállás, amit sokan elítélnek, mert abban a korban még jobban számít a korkülönbség.

A ti esetetekben mindketten tizenévesek vagyok, 4 év van köztetek, ez egyáltalán nem extrém.

2018. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
en azt nem ertem hogy aki fiatalabb lanyokkal ismerkedik arra miert mondjak hogy "nincs eselye a korabelieknel". Honnan veszi barki, hogy ha az ember valaszthat egy korabeli meg egy fiatal kozott akkor az elobbit valasztana? Hiszen eppen forditva logikus: az ismerkedik "korabeliekkel" akiknek a vonzo fiatal lanyoknal mar nincs eselye.
2018. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5: 14 eves jogilag sem pedofilia mar, de biologiailag sem. csak hogy tisztaba tegyuk a fogalmakat: pedofil az, aki azokhoz vonzodik akiknek a masodlagos nemi jellegei meg nem fejlodtek ki. 14 eves mar azert rendesen nem ez a kategoria.

Plane nem "latens" ami rejtozkodot jelent tehat ebben a szokapcsolatban nem volt semmi ertelme.

A szo amit keresel egyebkent "efebofilia", az az amikor valaki a serdulokhoz vonzodik.

2018. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

7,

Ebbe igazad van, mivel testileg kezdenek érni (már aki nem lapos alapból). De szerintem az, hogy valaki csak azért pályáz 14-16 éves lányokra, mert jogilag már megteheti, az szerintem ugyan úgy beteg. Ez számára egy kiskapú lehet, hogy keres egy fejletlen 14 évest és úgy ahogy ki tudja élni a pedofil vágyait. Mivel 14 évtől megteheti, hiába 30 éves vagy akár 50. Egy ilyen fiatal lányt, főleg ha fejletlen testileg könnyebb befolyásolni, mert önbizalom hiányos.

Szerintem az ilyen emberek ugyan úgy pedofilok mint akik a 14 év alattiakat célozzák meg, csak ők úgy ahogy tudnak uralkodni a vágyaikon és megtalálták a jogi kiskaput. Így törvényileg felelőségre se vonhatják őket. Max berendezkednek egy tartós kapcsolatra, ahol ha már nem elég fiatalos a lány teste akkor dobják, vagy mehet a gyerek project és majd utána a lányát molesztálja. Ilyenből is hány van?? Itt gyakorin is nem egy lány van akit molesztáltak gyerek korában. Pedig őket se 10 éves szülte.

Így ki tudják játszani a rendszert, jogilag megtehetik és az ilyen a bunkó mert ellenzi. Minden bűnözési ág fejlődik, mindíg megtalálják a módját, hogy mit hogy lehet vagy kell csinálni azért, hogy ne bukjanak le vagy ne járjon érte börtön. A pedofilok például ezt a kis jogi rést tudják kihasználni, ha nem akarnak börtönbe menni.

2018. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
43%
1 azert mert ha berakod a lompost es anyu apu megtudja feljelenthet te meg leulhetsz 2-3 evre . 2 meg a mai lanyoknak atlqgba 14-16evesek annyira eretlen kislanyok mint a fene
2018. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
8: ez a fiú 18 éves, nem egy 30-50 éves felnőtt férfi.
2018. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8 A kérdésben még mindig nem arról van szó, hogy direkt 14 évesekre pályázik. Nyílván ilyen is van, sajnos több is, mint kéne. De a kérdésre válaszolj.
2018. nov. 23. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!