Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért PONT Ő nem akar észrevenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért PONT Ő nem akar észrevenni?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig kifogtam az iskola, környék "legmenőbb", legjóképűbb fiúit, és persze, nekik nem tetszettem, ami teljesen oké is. Kapásból 3-4 fiút tudnék felsorolni, hogy kinek tetszem, akik nem azok a focista, maguktól elszállt fiúk. Most megtetszett egy fiú, aki nem az a nagymenő, beképzelt fiú, ugyanolyan "szinten" vagyunk. Sok lány barátja van, sok lánnyal beszél napi szinten, de információim szerint egyiküknek sem tetszik. Biztosan tetszik valakinek a suliból, és nem kötik ezt az orromra, de olyan nagyon valószínűleg senkinek sem, hogy az már feltűnő legyen. Több nála jóképűbb, nagyobb befolyással rendelkező fiúnak tetszettem, de ő egyszerűen nem akar észrvenni.


Most mit csináljak? Hogy érjem el, hogy felfigyeljem rá?


2018. nov. 23. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélj vele sokat aztán majd jon magától ha az esete vagy
2018. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légy sokat a látókörében, légy a közelében, kérd meg egy példa megoldására (mert neked "nem sikerül"... Nem a fene!). Suli után férkőzz a közlébe, kövesd egy darabig, utazz vele 1-2 megállót, mondván "ügyed van arra felé..." A folyosón "véletlenül" essen ki egy rakás könyv a kezedből, amikor épp veled jön szembe. Amikor segít felszedni, mondd azt, hogy épp őt nézted és kicsúsztak a kezedből a könyvek. Ha nem segít felszedni, akkor bunkó, felejtsd el!
2018. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!