Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb srácok! Ti mit láttok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb srácok! Ti mit láttok a fiatalabb lányokban?

Figyelt kérdés
Huszonévesek is írhatnak.

2018. nov. 23. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A huszonévesek már idősebbek? :D

Mondjuk mihez képest...

2018. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez egy nagyon jó kérdés. Először is le szeretném szögezni, hogy nagyon tisztelem a nőket. Ne érts/értsétek félre amit írok.


Igazából a fiatal lányok nagyon sok előnnyel és persze nagyon sok negatívummal járnak.

Ugye mivel fiatal így kissé tapasztalatlan és mondhatni te lehetsz számára az a személy, akire a "nagy Ő" jelzőt használhatja.

Egy "idősebb" nő már kissé tapasztaltabb és jó pár kapcsolatot átélt valószínűleg, ezért nagyobbak az igényei.

Egy fiatal lány kis ártatlan és úgymond tanítható minden jóra :) Tudsz még újat mutatni.


Ami negatívum az nem más,mint a fejletlenebb gondolkodásmód (lehet emiatt kapom majd a sok negatív visszajelzést, de tényleg így van). Nagyon nagy lesz az eltérés, ami idővel kijön.


F/23

2018. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csábítóbb külsőt, érettelenséget. A fiatalok gyakrabban engednek meg olyan dolgot amit egy érettebb nem tenne. És nagy eséllyel szűzességet.
2018. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

”tanítható minden jóra”


Na és pont emiatt nem érdekelnek a tinik.


28/F

2018. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Ezt pontosan, hogy érted?
2018. nov. 23. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerelmet.
2018. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Mi számít fiatalabbnak?? Pár hónap?? 1-2 év?? Több év??


Én fiatalabbakhoz egyáltalán nem vonzódok.

/Van kivétel, senkit nem akarok megsérteni, csak a véleményem mondom. Aki nem tartozik bele attól bocsánatot kérek, de általánosítva egyszerűbb leírni/

A fiatalabb lányok hisztisebbek, semmi nem jó nekik. Ha megkérdezed, hogy "mit szeretne csinálni??" általában a nem tudom, mondd meg te stb válsz jön egyből. Egyszerűen nincs egy értelmes önálló gondolatuk. Személy szerint az olyan lányokat szeretem aki a szemembe mondja, hogy ő ezt szeretné csinálni, ezt enne, ide menjünk stb. De fiatalabbaknál az van többnyire, hogy én mondjak meg mindent. Nem azért terveznénk közös progikat, hogy barkóbázzak, hogy még is minek örülne a lány.

Semmire soha nem mond nemet. Ez jó is lenne ha ki akarnám használni, de kapcsolatban nekem nem tetszik. Ha valamihez nincs kedve akkor se mond nemet, pedig néha jól esik, hogy vannak tiltott dolgok vagy nem kapok meg mindent amit akarok.

Meg mikor fiatalabbal voltam láttam rajta, hogy nem tudja, hogy milyen mázlija van velem. Ez nem nagyképüsködés, de adok a megjelenésemre, ápolt vagyok, edzek, hűséges vagyok, nagyon oda adó a természetem és mellette kicsit romantikus alkat. De mikor szakításra került a sor és meglàtta hogy milyen a többi pasi, hogy lehet szebbeket mondott néha mint én esetleg kicsit helyesebb, de bejutott a bugyiba és annyi. Utána persze mászott volna visszafele, mert rájött, hogy én sokkal jobb voltam minden téren.

Idősebb csajoknál semmi problémám nem volt soha, tudják mi kell nekik, nem szégyenlősködnek, bármikor ki mondják a tutit és már volt barátjuk és úgy ahogy ki is élték magukat, csak egy tartós párkapcsolatot keresnének.


Én fiatalabb lánnyal nem jönnék össze, max nagyon speciális esetekben.

2018. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Semmit a világon.
2018. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rajesh ***** válasza:
77%
Nekem csak aza lényeg hogy ne legyen nálam túlzottan fiatalabb vagyis én vok 22 és a lány ne legyen 15 vagy 30 :D De a kora az amire a legkevésbé kiváncsi vagyok egy lánynak és szerintem ez szinte mindenkire igaz!
2018. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Izgalmat
2018. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!