Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy iskolába járok egy csajjal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy iskolába járok egy csajjal és párban vagyumk tinderen. Mit kéne csinálnom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval egy csajjal aki fölöttem jár bedobott vele a tinder párba még régebben és akkor beszélgrttumk tinderen egy kicsit, ott derult ki, hogy egy suliba jarunk, utána hirtelen nem írt vissza és törölte is magát. 2 hete megint elhúztam ( mert újra láttam tinderen) és megint összedobb vele párba. Tegnap meg láttam és nagyon nezétt ahogy elment előtt és csak utánna esett le, hogy ki is ő. Lehet írnom kéne neki? Nem pofátlan? Meg van köztünk 2 év korkülömbség. (En vagyok a fiatalbb és a fiú) (ha jol tudom 0-os volt a leányzó.) Nem gáz az kicsit? Most nagyon tanácstalan vagyok.

2018. nov. 27. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobbra húzott ő is téged, akkor miért ne írhatnál rá.
2018. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!