Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tindert, hogy lehet használn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tindert, hogy lehet használni csak akkor ha fizetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom még pontosan, hogy lehet a tindert használni. Hogy tudok olyanra írni aki jobbra húzz engem...? még csomó mindent nem értek! Egyátalán tudok valamit csinálni ha nem fizetek vagy nem? De ha tényleg fizetni kel érte mi értelme van az egésznek? Kevés vagyis ,inkább pár szép lány van a tinderen! Ha fizetős tudtok még olyan közösségi oldalt, ahol vannak még azért szép lányok , és ingyenes?


17/F



2018. nov. 28. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

17 évesen ne interneten ismerkedj szerintem

16 L

2018. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De faluba lakok, a nagy varosba ami legközelebb 35 km-re van. Ott van egy jó buli hely, de oda nem mehetek fel mindig!
2018. nov. 28. 12:02
 3/4 anonim válasza:
A tinder taplót jelent és ez nem véletlen, ha megnézzük kik használják.
2018. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ingyenes funkció:


Te is benne vagy a "gépben" téged is húznak jobbra-balra a lányok, te is őket. Amikor ugyanazzal a lánnyal egymást jobbra húztátok akkor kapsz egy értesítést, hogy párod lett. Ezután tudtok írni egymásnak.


Ha fizetsz annyi változik hogy látod kik húztak téged jobbra, de ugyanúgy csak azoknak írhatsz akikkel párban vagy.

2018. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!