Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üldözési mániám van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üldözési mániám van?

Figyelt kérdés
Anotlakon beszélgettem egy sráccal aki meleg és elkezdtünkn Instán beszélgetni. Ö 17 évés volt én meg 16. Szexről beszéltünk stb. Küldött egy képet. Küldtem én is de csak a mellemről. Nagyon féltem így abba akartam hagyni a beszélgetést. És letöröltem az Instámat. Most üldözés mániában vagyok. Attól félek,hogy azt hiszi,hogy csak azért léptem ki mert csak a kép kellett. Nem mentettem le a képét,de félek hogy errr gyanakszik. Csináltam egy másik profílt instán és leirtam neki,hogy bocsánatot kérek. Ő azt írta hogy semmi baj. Valamikor le szoktam nyugodni,de újra előjön. Pls nyugtassatok meg :(

2018. nov. 28. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az írásomért! Gyorsan írok
2018. nov. 28. 16:39
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis attól félek,hogy feljelent. De nem írt ilyesmit.
2018. nov. 28. 16:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha nem csináltam ilyesmit ezért féltem.
2018. nov. 28. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem mentették le, nem raktad nyilvános oldalra fel illetve ő maga küldte el így nem jelenthet fel.

Illetve ő is ugyan úgy elküldheti a melleket másnak. Ettől nem félsz?

2018. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért jelentene fel? Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.

Azt viszont halkan hozzáteszem, hogy többet ne csinálj ilyet, ne küldj képet magadról ismeretlennek, mert könnyen viszontláthatod magad a neten. Ami egyszer felkerül, soha le nem törlődik.

2018. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszát adom. Ne aggódj, nem fog történni semmi de mint az előttem lévő is mondta... Ilyet tényleg ne csinálj :( mikor 15-16 voltam én is csináltam ilyet és még is fenyegettek h elkuldik minden ismerősömnek.. Az idegen utólag kiderult, hogy viccelt... De könnyen megeshet ilyen... Úgyhogy tényleg ne kulsozgess ilyen képeket :(
2018. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Nekem egy rakat meztelen képem van az exemről. Most levan tiltva. A messenger tele van. Nem én kértem, magától küldte. Mivel, nem tudnám megtenni vele, se mással, nem teszem ki sehova. Nem küldöm el senkinek. De te, többet ne küldj senkinek meztelen képet. Nem tudhatod milyen az illető. Nehogy találkozz magaddal.
2018. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!