Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesen jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen jó elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
99évesen.
2018. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Amikor házasságot kötsz! De legalább a 18-at várd meg.
2018. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Első troll, második konzervatív, szóval tessék, egy átlagember. Szerintem 16 körül már jó, előtte ne igazán, bár 1-2 év ha tényleg nagyon érett vagy érzelmileg, beleférhet, és ha megbízható a partnered és nem fog 2 nap után elhagyni, mert akivel elveszítjük persze hogy nagyon kötődünk hozzá (legalábbis én így látom) és főleg fiatalon fájna nagyon ha ez után eldobna.

A felső határ a csillagos ég, bár 25 év alatt veszítik el legtöbben, de felette sem gáz szerintem.

2018. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

van aki 13, van aki 30+, mindegyiknek van oka, de h irjak valami hasznosat gondolom 18 alatti vagy, csaladoddal elsz, és tudom h vannak olyan szulok akik nem tulsagosan szeretik a 18 alatitt, tolukis erdeklodd meg,


h meseljek adventista vagyok, nalunk sokan nászéjszakan vesztik el, vannak korabbiak altalaban olyan párok akik mar tudjak h ok házaspár lesznek, és vannak olyanok akik korabban (naon ritka)


h mint barat adjak tanacsot, komoly kapcsolatban talan elonyosebb, de lehetsz akar az is aki mindenkivvel csinalja, az is aki egyel egesz életeben, csak kicsit gondolj a jovore mert kitudja milyen ferfiba szeretsz bele késobb, aki esetleg a ferjed lesz és kitudja lehet h o 1-2 nel nem csinalja/ta tobbel soha, de akar a pillanatot is megélheted,a jovre gondolas helyett


szoval kerdezd meg szuloket is (nagytesot ha van) esetleg egy ket idosebb baratod, és gondolj kicsit a jövőre is


18/f tanacsa - kondizok, sok csajnak mondtam mar nemet, párnak igent, és kb 16 évesen valahogy adventista sagot komolyabban vettem mikor az elott álta mint te, és most azt irom h szerencse h meg szűz vagyok

2018. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kor, hanem emberfuggő
2018. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Abszolút emberfüggő.

Függ érzelmi állapottól és pártól is.

Én pár hónap híján 18 voltam, mikorra lett olyan párom akivel lefeküdtem.

És nem bántam meg egyáltalán, hogy nem tettem korábban senkivel, pedig lett volna aki akart volna, de akkor meg még nem éreztem magam felkészültnek, sem a kapcsolatot biztosnak hozzá.

2018. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem furcsa, ha valaki nem szűz 14 évesen se. Szerintem a 16-18 lenne az ideális, de erre nincs szabály. Nevelés és szokás kérdése, van aki az erkölcsre hagyatkozik.
2018. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!