Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Biszexuális vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Már három éve tetszik az egyik barátnőm es eleg sok lányt meg is nezek es elkepzelem milyen lenne ha osszejonnenk . De emelett fiuk is tetszenek. Szerintetek? (Én az elejen azt hittem hogy ezek csak fellangolasok de mar 3 eve tart..)

2018. dec. 1. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Szia 😍 Réka vagyok és leszbikus, 16 éves és nincs párom már egy ideje. Ha szeretnéd, megismerkednék veled. Szia 😍
2018. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy vagy!

En is rajongok a szep lanyokert,egyhez meg vonzodtam is de semmi tobb,elmulott,mert nem taplaltam az erzest.

Roviden tomoren ha Te akarsz az leszel,ha nem akarsz nem leszel.

En dontottem, hogy nem!

"Ne engedd,hogy az erzeseid iranyitsanak".

Te iranyitod az erzeseidet vagy ok teged?

Te dontesz senki mas.

2018. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nem fellángolás ha három éve tart :)Csak tedd azt amit érzel ,mert ha nem lehet később megbánod :D nem vagyok tini
2018. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egyfajta mely alazat a szepseg irant...gondolj csak bele,mennyien lennenek a helyedben, akik irigykednek a szepre...

En is elkezdtem irigykedni a szep lanyokra,de bar csak inkabb tetszenenek,mint regen...

2018. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár 5-ös miért lenne bűn?Ha ő így érzi jól magat akkor miért változzon vagy folytsa el az érzéseit :)Abból lehet elég nagy baj elárulom
2018. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Néhány idióta itt... nem lehet eldönteni, hogy kihez vonzódsz észlények.
2018. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az életemet merném rátenni hogy az 1-es válaszoló egy 50 éves puncihiányos pedofil :D
2018. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!