Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rondának születtem akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rondának születtem akkor örökre egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már élőben és az interneten is ismerkedni, de mindenhol csak visszautasítottak. Pedig mindig az egyszerű/átlagos lányoknál próbálkoztam, a "plázacicák" nem is nagyon tetszenek.


F19


2018. dec. 1. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan lány, aki nem tart "rondának", bár nem tudom mi számít neked annak. Biztos, hogy nem maradsz örökre egyedül, ha megpróbálsz ellene tenni valamit.
2018. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis, keress egy másik fiút.
2018. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.: Próbáltam már. De mindenki csak visszautasít.
2018. dec. 1. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez hulyeseg az hogy ~ot lany akinel probalkoztal elutasitott nem jelenti azt hogy orokre egyedul maradsz egyszeruen nem illettek hozzad. Ezen csak tul kell tenni magad es tovabb lepni. Majd lesz valaki aki ugy fog szeretni ahogy vagy. Az meg hogy valaki ronda relativ mindenki mashogy iteli meg egy ember kinezetet.


16/l

2018. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 24 éves leszek ma holnap, nem volt eddig barátnőm, mindig visszautasítottak azzal az indokkal, hogy ronda és ocsmány vagyok! Mint a kérdező én is próbálkoztam élőben is neten is és semmi! Pedig kb 50-100 lánynál próbálkoztam ilyen olyan úton ennyi év alatt! Szóval a szépség egyáltalán nem relatív! Aki ronda az mindenkinek ronda marad legfeljebb más ronda emberek nem tartják annak!
2018. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ronda vagyok... Úgyszintén elutasít minden lány, ezért sem volt még barátnőm... 22/F
2018. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!