Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudhatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járunk 2x vagy 3x szoktunk találkozni 1 héten. Eléggé jól elvagyunk órán, ő is eléggé visszahúzódó lány. Jól elszoktunk hülyéskedni meg szokott néha oltogatni így hülyülésből, meg megsimogatja a fejem ha valamit sikerül megoldani. :D Eléggé jól elvagyunk nekem tetszik és szimpatukis lány, de nem tudom ebbe beleképzelni biztosan, hogy én is tetszek neki.

2018. dec. 1. 14:23
 1/4 anonim válasza:
Hát figyelj. Szerintem ez bármi lehet. Lehet hogy csak barátkozni szeretne, de lehet hogy többet akar. Ez embertől függ hogy kinek mi számît barátkozásnak és kinek mi flörtnek. Ha tényleg egy csendes visszahúzódó lány, akkor elképzelhető hogy te is tetszel neki és így próbálja jelezni. Azt ajánlom hogy ismerkedjetek össze jobban, és majd úgy is látni fogod hogy hogyan alakul a dolog. 🙂
2018. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy lesz akkor, köszi :D
2018. dec. 3. 19:58
 3/4 anonim válasza:
Szurkolok nektek. Az a lényeg hogy legyél türelmes. 🙂
2018. dec. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg lesz :)
2018. dec. 4. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!