Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek ez bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ez bejönnek az ilyen srácok, vagy inkább taszító ez a tulajdonság?

Figyelt kérdés

Társaságban alig szólalok meg, inkább csak figyelek, hallgatom a többieket. Csak akkor szólok hozzá a témához, ha nagyon nem tudok magamban tartani valamit, vagy ha van egy jó beszólásom. :D

Mivel keveset beszélek, rengetegszer mondták, hogy "titokzatos" vagyok. Nem tudom, hogy ez jót jelent vagy nem. Így nyilván nem én vagyok a társaság középpontja és a legnépszerűbb ember akire mindenki felfigyel. Vannak olyan lányok esetleg akinek ez bejön?

(Egyébként meg kettesben a legtöbb emberrel nagyon jót tudok beszélgetni akár órákon át.)



2018. dec. 2. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze:)

16/l

2018. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Néha jó ha titokzatos az ember, néha nem... Az az adott helyzettől függ. Valszeg téged ilyen mindenttudónak tarthatnak. Nekem bejön (;
2018. dec. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond azzal, ha nem próbálod minden mondatoddal magadra rántani a társaság figyelmét. Sokan képtelenek arra, hogy végighallgassák a másikat, szóval már csak ebből a szempontból sem jelenteném ki, hogy rossz tulajdonságod lenne ez. Alapvetően nem a világvége, ha valaki csendes, a te esetedben pedig ez csak a nagyobb társaságokon belül történő társalgásokra vonatkozik, szóval az én véleményem az, hogy egyáltalán nem taszít ez a fajta viselkedés. :) 15/L
2018. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

enis ez voltam nem baj ha nem tudsz hozaszolni ua vok osztalyba is, egyszeruen nem ugy jonnek a temak egyszer eljon tied is (ha zavar h nem beszlsz)

de am lányokat miert zavarna?

nem itt dol el h ki "menőbb"

mindenki lehet meno, foleg ha boldog vagy ugy ahogy elsz, és akk meno vagy, valakinek bejon van akinek nem

2018. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Pontosan ugyan ilyen embenek mondanám magam.. Amit leírtál mintha én írtam volna, kivéve hogy én nem a titokzatos jelzőt kapom meg hanem az antiszociálisat.. pedig egy rohadt beszédes ember vagyok ha valaki leáé velem dumálni valamiről :) társaságban meg marad a jó kis megfigyelős technika

19L

2018. dec. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bocsi lemaradt hogy nekem nagyon is szimpatikus ha egy fiú ilyen... nekem valamiért sokkal jobban tetszett mindig is ^^ #5 voltam
2018. dec. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele ha ilyen tulajdonságis van.

Főként rám is mondták hogy "titokzatos" vagyok és én se tudom mit jelent,szóval igen bejön:)/L

2018. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -remete- ***** válasza:
Szerintem ha bírod, hogy kb antiszociálisnak látszól akkor nincs gáz. Sima psihopata imige. XD
2018. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is hasonló vagyok, kettesbe akárkivel eldumálok, de nem szeretek ismerkedni. Bár egy lány nem jönne rosszul sőt kihúzna a retek életemből, de nekem nem megy.. De biztos bejön valakinek, én mondjuk ilyet fogadnék el magam mellé lányba :) 17f egyébként
2018. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!