Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg jobban bejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg jobban bejönnek az olyan fiúk, akik tudnak gitározni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor ezt miért találjátok vonzónak?

Köszi a válaszokat előre is.



2018. dec. 4. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy plusz jo tulajdonsag. De ha egy f**zkalap a csavesz de tud gitarozni attol meg nem jonndk ossze vele.
2018. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Adom az elsot. Nem jonnek be egybol csak azert mert tudnak gitarozni egyszeruen csak latom hogy csinalnak valamit van hobbijuk ami nallam nagyon fontos is hogy legyen valami amivel kapcsolatban elszant vagy, ezert egyszeruen csak egy plusz pont


16/l

2018. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha klarinétozni szeret, az is plusz jó dolog. De ha modellvasutat épít, falat mászik, kertészkedik, szobrokat készít az is ugyanolyan. Nem maga a gitár a pozitívum, hanem az, hogy van egy hobbija amit szívvel-lélekkel csinál, élvez, lelkesedik érte, nem csak nyomkodja a mobilját és péntek esténként piálni jár, mint a mai fiúk többsége.

Persze az elsőnek igaza van, hiába van bármi hobbija, ha amellé egy pocsék ember, akkor nem fog érdekelni.

2018. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Ez hülyeség. Ahogy előttem is leírták az nem baj (sőt plusz pont) ha van hobbija. De ha megismerkedek valakivel nem azzal esek neki, hogy na és gitározol?

Szóval ha nem tudsz gitározni, és nem is érdekel a gitár, akkor csak azért, hogy imponálj a lányoknak ne kezd el tanulni.

2018. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akinek nem, az azt mondja hülyeség.

Én ismertem pár csajt aki bolondult értük. Egyikükkel több évig tartó párkapcsolatom volt (huszonéves volt).

Kapcsolatunk alatt többször is felmerült a kérdés: "Te miért nem gitározol"

azt tapasztaltam azonban, hogy azok a lányok akik odavannak a gitaristákért, általában összekeverik a rajongást és a szerelmet. Amelyik lány a zenészekre bukik, annak mindig szálka lesz, ha te nem zenélsz.


Akárhogy is. A gitár egy univerzális csajozóeszköz. Örök mint a farmer. Mert mindig lesz olyan csaj aki bolondul a gitárosokért.


Még valamit ne felejts: Mindig van egy jobb gitáros. :)

olyat keress aki azért szeret AKI TE VAGY!

2018. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!