Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez tényleg olyan nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez tényleg olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Egy oldalt olvastam, ami 10 dologról szól, amit sose mondjunk egy lánynak. Az egyik pont ez:


5. ”Kedvelsz engem?”

Ez egy olyan tipikus kérdés, amivel messze elűzöd magadtól az ellentétes nem minden egyes tagját. Neked úgy tűnhet, hogy ez a törődés jele, de valójában egy frusztráló, „nyálas” kérdés. Te hogy reagálnál rá, ha ilyen kérdést tennének fel neked? Ha meg szeretnéd tudni, hogy hogy érez irántad (valószínűleg kedvel, hiszen mi másért lenne veled együtt?), derítsd ki apró, de ne lényegre törő kérdésekből!


Tényleg probléma ez, ha az érzéseinkről beszélünk és néha, vagy kicsit gyakrabban a tudtára adjuk a lánynak, hogy szeretjük például? Legyen szó akár barátnőről, vagy lány barátról, akivel mély a barátságunk és tényleg szeretjük.



#szeretet #érzések kifejezése
2018. dec. 5. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te valami celeblap aluliskolázott szerzője által írt cikkben leírtakat nemcsak hogy komolyan veszed, de azt ráaggatod az összes nőre, valami kollektív igazság képében :D
2018. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy a lányok szerint van-e valóságalapja.:)
2018. dec. 5. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó beszélni az érzésekről.

Akkor lehet gond, ha a másiknak nincsenek érzései feléd, nem akar tőled semmit, akkor lehet kellemetlen egy ilyen kérdés.

2018. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek az érzéseimről beszélni, és egy ilyen kérdésre is valószínűleg csak egy "ahá"val válaszolnék, de nem találnám nyálasnak vagy frusztrálónak.
2018. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!