Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nagyon tetszik egy lány! Mit tegyek?

Én 8.os vagyok,a lány 7.es. Nem beszéltünk még és észre sem vesz engem. Ha látom elpirulok és elkezdek izgulni. Hogyan adjam a tudtára? Csak mondjam meg neki? "Szerintem nagyon csinos lány vagy és szeretnélek jobban megismerni" Ez jó szöveg?

Lányok! Nektek hogy tetszene, ha ezt mondaná nektek egy fiú?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, fiú, tetszik, szerelem

dec. 6. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem irj ra messengeren es akar irhatod amit ide irtal, biztosan ertekelni fogja

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/5Időpont dec. 6. 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs fent se faceen se messengeren...

# 2/5Időpont dec. 6. 20:04 Privát üzenet
Akkor egysuer menj oda hozza szerintem nyugodtan amikor egyedul van

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/5Időpont dec. 6. 20:20 Privát üzenet
Mond meg neki, hogy szeretnél vele beszélgetni egyszer 2-esbe. Csak, mert szeretnéd megismerni

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/5Időpont dec. 6. 20:52 Privát üzenet
4-es nagyon adja :D

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont dec. 6. 20:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miből tudhatom, hogy tetszek neki?
Tetszik egy lány, és valószínűleg tetszek neki?
Tetszem egy fiúnak de haverjai előtt néha flegma. Most mivan?
Két éve szerelmes vagyok egy lányba, de foglalt és félek, hogy már nem fog nekem más tetszeni. Ez lehetséges?
Van még esély? Van egy lány az osztályban aki tetszik, joban vagyunk, bár o mindenkivel joban van, mindenkit olelget. Messengeren mindig irok neki de csak en irok ra o nem...
Lányok! Ha tetszik egy srác, akkor miért tiltjátok le facebookon?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!