Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális srác, akivel tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális srác, akivel tudok beszélni. Túl nagy kérés? *inkább fiúknak szól a kérdés*

Figyelt kérdés

1)Akivel találkoztam vagy neten beszéltem, csak a csajokról és a szexről tudtak beszélni...rögtön azt kérdezi mindenki hogy "Szia kor?". Már unalmas...

2) Fiúk, ti szerettek fiatalabb lányokkal beszélni? Én túl hamar nőttem fel, és lehet ezért nem tartom túl komolynak a "mai tinilányokat"...én is tini vagyok, de akkor sincs rajtam 60 kg vakolat még alvás közben is pl...fiúk nektek erről mi a véleményetek? Mindenkinek a plázacicák jönnek be? Miért baj ha nem vagyok olyan mint a "többi"?

(Korom privátba, ha vkit érdekel)



2018. dec. 8. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Márpedig ezen az oldalon akik priviben rád fognak írni, 90%-ban olyan srácok, akik az életben nem beszéltek még lánnyal élőben, vagy szerencsétlenek, vagy kanosak.... sajnos itt ezt ilyen típusú korodbeliek próbálják ismerkedésre használni.
2018. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak jól kell kifognod.
2018. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Néha nem értem, állandóan keresik, itt is, a normális fiukat lányokat. Ez mind szép és jó, de már a csapból is ez folyik, ha ilyen sok normális ember van, akkor gyerünk. Már úgy is lehet ismerkedni interneten, még itt is. Szóval vannak normális lányok fiúk csak te a felszinét látod. Engem nem érdekel ez az internetes ismerkedés, mert én nem tudtám leszürni az arc mimikáiból, hogy bejövök neki vagy csak a kaja automatát látja bennem. Meg már az is furcsa, hogy nem íród ki a korodat, gondolom 16 alatti vagy. Mellesleg nekem nem jönnek be a meszelt fejü lányok, elég a falat néznem, nem kell az ö fejük vagy ha kellene akkor is le kellene vésni róla a 20 réteg finomságot. Nekem tetszik egy normális lány csak épp lement Pécsre szóval ez a hal elúszott. Keress normálisat, aki keres az talál. ;)


19f

2018. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Ez hülyeség már ne haragudj. Azért, mert itt és ezekhez hasonló oldalakon nem találsz értelmes fiút, az csak a te hibád. Én 16 éves fiú létemre már rengeteg normális lánnyal dumáltam itt és hidd el nem én vagyok ezen az oldalon az egyetlen normális fiú-


Őszintén megmondom, hogy most tipikusan megfogalmaztad azt a kérdést, amit előtted 416-on már megkérdeztek.


Nem, nem mindenkinek a plázacicák jönnek be, sőt igazából nagyon kevés az a fiú, akinek a plázacicák jönnének be, csak a lányok akik ismerkedni akarnak, vagy esetleg csak beszélgetni, legtöbbször ilyen fiúkba futnak bele és természetes, hogy ez a kép alakul ki. Azok a fiúk, akikkel értelmesen tudnál beszélgetni, általában nem ezen a platformon élik az életük. (Én is csak azért jövök fel, hogy válaszolj néhány kérdésre, mert amúgy segítőkész ember vagyok). Ha normális fiúkkal akarsz beszélgetni, akkor menj ki a való életbe. Menj el egy könyvtárba, egy fotószakköre, egy ifjúsági csoportba. Ott lesznek fiúk, de nem fognak neked tetszeni, mert ők szerények, de ha azok a fiúk megbátorodnak, akkor hidd el, hogy értelmes beszélgetőpartnerekre fogsz találni.


Sok sikert kívánok és a Jóisten áldjon!

2018. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki felszínes, semmitérő kapcsolatot keres, az valóban a plázacicákra hajt. Ha viszont valóban érdeklődik a lány iránt és boldog akar lenni akkor a személyiség a fontos és itt kezdődnek a problémák, a mai tiniknek elég fura az értékrendjük, tisztelet a kivételnek persze. Ha gondolod privátban leírhatod a korod...
2018. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akár ide is kiírhattad volna a korodat, abból senki nem fog azonosítani :)

1: Szerintem elsősorban ne neten keress barátot. Azzal egyébként semmi gond nincsen, ha megkérdezik a korodat, hiszen ettől azért elég sok minden függhet.

2: Fiatalabb és idősebb lányokkal is szívesen beszélek, ha értelmesnek találom őket. Nekem nem jönnek be a plázacicák, és jobban is tetszik ha egy lányon nincs sok smink, sokkal jobban bejön ha természetesen szép az arca. Egyáltalán nem baj, ha nem vagy olyan mint a többi, és ne is akarj olyan lenni :)

2018. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha màr megkérdezed, hogy miért baj, hogy nem vagy olyan, mint màsok, az azt jelenti, hogy ugyanolyan vagy, mint màsok. Màsok nèzőpontja ès vèlemènye szàmìt a sajàtod helyett. Ès ha azt javasolnànk, hogy legyèl plàzacica, akkor azzà vàlnàl?
2018. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig pont erről csatázok a napokba minden kérdés alatt, hogy igenis vagyunk akiknek nem asok ribi kell hanem egy normális lány. Csakvan akinek ez esélytelen mint például nekem is, de akkor is hangoztatni kell hogy nem csak a ribik kellenek ám. 17f
2018. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írtam privátba (:
2018. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, ha mindenki szembejön veled az autópályán, akkor el kellene gondolkodni, hogy talán te vagy rossz sávban.
2018. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!