Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, aki 1 evvel fiatalabb mint en. Elegge bonyolultan indult a “kapcsolatunk”. Köszönő viszonyban vagyunk, de sose beszeltunk. O koszont eloszor, es o is folytatta, de lepni tovabb szerintem nemmer. Mindig mosolyog, es kepes felbe hagyni egy beszelgetest hogy ramnezzen es koszonjon. Eloszor nemfoglalkoztam vele ilyen szinten, de elkezdett erdekelni a srac... a mosolygason es a nezesen kivul biztosabb jelet mar nemtudok neki adni , szoval nekem kene lepnem? Ha igen, hogyan?

17/l


2018. dec. 9. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan kezdeményezhetsz, a szimpátia közös. Lehet, hogy félősebb és nem mer lépni. Menj oda hozzá, és kezdj el vele beszélgetni.
2018. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet, nincs mit veszíteni, ha mégsem jönne össze at leas you tryed.
2018. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!