Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi időkben észrevettem hogy egyre több 12-16 éves csaj kirak magáról Instagramra eléggé durva képeket, melltartóban stb. Mindenhol csak a seggüket fotózzák és rakják fel Instára (Tisztelet a kivételnek!) Valamelyik nap nézegettem az Instagramot és az egyik csajnak a képe alá 60 éves emberek írogatnak hogy “ juj de szép vagy 😍” Tellonymon írnak olyanokat a 14 éves csajnak hogy hu de meg.....-nálak stb. Kérdezem én , a szülők ezt engedik? Egyáltalán érdekli őket? Mióta normális az hogy egy 14 évesnek már volt legalább 5 pasija? Egyik csaj pl. Kirakja azt ahogy vizipipázik és 80%-ban kint van a melle! Istenem ha az én gyerekem lenne biztosan megtiltanám a francba hogy ilyen kvás képeket rakjon ki a lányom! Belegondolnak a szülők abba hogy mennyi pedofil van az interneten? Mennyi veszély leselkedik rájuk? Szerintem rohadtul nem. Tudom vannak normális emberek instagramon szóval akinek nem inge az ne vegye magára! Erről mi a véleményetek? Előre is köszönöm a válaszokat!

17/F

Ui.: tudom ezt a kérdést már egyszer kiírtam de gondolom itt többen olvassák majd.



2018. dec. 9. 20:53
 1/6 Sufferion ***** válasza:
76%
Legtöbször nem tudják a szülők mit csinál a gyerek. Az okostelefonon feltalálása óta a gyerek szülő kapcsolatok megromlottak, a gyereknek sokkal nagyobb "magánszférája van" mert a szülől nem akarják megnézni a gyerek pl. Keresési előzményeit, ilyenek ha tudnák róla akkor biztos nem engednék.
2018. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ezt azért már nem most kezdték. Én 22 éves vagyok, s voltak olyan osztálytársaim egy darabig, kik ugyanezt csinálták. Ezzel menőznek, ezzel akarják elbűvőlni a srácokat. Sokkal egyáltalan nem törődnek a szülők, vagy nem is ismerik az Instagrammot, de olyan is van, aki szerint ilyen a 21. század.

Csomó lány meg még örül is neki, ha odaírják a képe alá, hogy hú, de megbasnalak. S alá ír mosolygós fejeket vagy köszit.

Nem helyes, nem erkölcsös. S igen veszélyes. De sok a tini ribi!

2018. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek. Szerintem pár szülőnek kicsit rá kéne nézni a gyerekére hogy mit csinál az interneten.
2018. dec. 9. 21:23
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Na ez az, amikor beszivezik a kommentet stb. ...elkeserítő

2018. dec. 9. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Elkeserítő igen. Mégis igen "népszerűek" az ilyen lányok....sajnos.

Attól még elkeserítő.

Viszont a gondolkodásod szívderítő!

2018. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a saját dolgoddal foglalkozz, az lenne csak igen szívderítő.
2018. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!