Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted tetszhettek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted tetszhettek neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam. Mostanában furcsa dolgokat vettem észre nála. Például sokszor kaptam rajta, hogy engem néz. Nagyon kedves velem, miközben a többiekkel kicsivel bunkóbb. Órán az egyik osztàlytàrsamhoz hatrafordul(hátul ülök ). Úgy vettem észre, hogy mikor hatrafordul úgy csinálja, hogy a látókörébe kerüljek. Folyton házikat kér és a barátnőm azt mondja, hogy a szünetekben is néz engem.Meg mikor beszélek vele mintha nagyon rám figyelne .Amúgyis először a barátaim vettek először észre a jeleket nála. Nem akarok semmit se beleképzelni, de szerintetek bejöhetek neki?

2018. dec. 10. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagy valószínűséggel.
2018. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Réka én nem azé nézték tégedet. Én a fijúkat szeretem
2018. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valószinűleg igen, de ha biztosra akarsz menni, teszteld le valahogyan...
2018. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 janka65 válasza:
0%
Ezek nem jelek sztem ne remenykedj tuti nem jössz be neki
2018. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valószínűleg igen.

De ez még nem biztos egyáltalán.

2018. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán bebeszélhetik neked ezt a dolgot a barátok, illetve beképzelheted. Véleményem szerint nincsenek jelek, nem lehet sohasem igazán tudni egy mozdulatból, hogy a másik mit gondol. Nyilván vannak általános dolgok, amik utalnak valamire, pl a keresztbe tett kéz az elzárkózásra, de lehet valakinek csak ez a kényelmes pozíció így nem lehet semmire sem konkréten következtetni.

A kérdés már csak az, hogy neked tetszik-e? Ha igen, felejtsd el a jeleket, beszélgess vele, és ha tetszel neki, akkor jön minden magától.

2018. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 válaszoló : Nem Rékának hívnak ,nem tudom miről beszélsz.

Utolsó válaszoló : Egyáltalán nem tetszik, csak kíváncsi voltam a válaszaitokra. Nem hiszem, hogy bebeszélnek nekem ilyet a barátaim, kicsi az esélye

2018. dec. 11. 06:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!