Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet csábítani egy szimpla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet csábítani egy szimpla randira egy csajt, úgy ha van barátja?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, viszont van barátja, nem rég óta ..(4napja) úgy érzem elkéstem... Látszik rajta, higy bejövök neki. Mit lehet tenni? Randi?
2018. dec. 10. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
El lehet ha nagyon bejön érdemes próbálkozni. Most lehetnék álszent hogy nem etikus de a tudat hogy másé lesz...
2018. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez parasztság. Gondolj bele, 4 napja a barátja hivatalosan, de feltételezem nem 4 napja ismerkednek, egy bizonyos kötődés már tuti kialakult benne, ha ennek ellenére egy randi meghívásra igent mondana akkor meg nem ér semmit a lány.
2018. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mióta vannak együtt, ez nagyon nem mentség. Megértem ha szerelmes vagy, de csak gondolj a fiúja helyébe, te örülnél ha a "friss" barátnőd másokkal randizgatna?

Lekésted a vonatot, becsület meg legyen benned és ne avatkozz bele.

2018. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van már barátja ne legyél patkány.
2018. dec. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Simán. napja...hagyjuk már, az még nagyon a kezdet, pláne úgy, hogy még mindig rád figyel:)
2018. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Esély megvan rá, hogy elmegy veled randizni, viszont az, hogy van barátja, úgy nem vagy se elegáns, se etikus.

Te döntésed, max te húzod a rövidebbet.

2018. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
4-vagyok) 6-os aki ilyet csinál az remélem úgy húzza a rövidebbet hogy elvágják a torkát minimum. Én egy életre megcsonkítanám aki a barátnőmre nyomulna :) Persze ha lenen :D
2018. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak nehogy utana a baratja öklével találkozz:D
2018. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4-vagyok) 8-as remélem pedig félholtra verik az ilyet! :D
2018. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso.. kb:D
2018. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!