Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le, amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le, amikor semmi rosszat nem mondtam?

Figyelt kérdés

Egy csajjal megismerkedtem tinderen, bejöttünk egymásnak. Már kb. 2 hete ismerkedtünk és beszéltük, hogy majd találkozunk. Tegnap rákérdeztem hogy ráér e pénteken vagy szombaton, találkozhatnánk. Erre azt írta hogy szombaton? Utána meg letiltott...

?????? Ez most mi? 2 héten keresztül bókoltunk egymásnak meg dícsértük egymást...



2018. dec. 11. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ezt csak o tudhatja. A telepatak, tenyerjosok, tisztanlatok egy rovattal arrebb laknak.
2018. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem gondolta komolyan, nem akart veled találkozni, csak hülyített, szórakozott veled.
2018. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy végig egy csávó volt, te pedig szépen át lettél verve.
2018. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es: Elég valószínű lehet... sajnos ez lehet a legvalószínűbb...

3-as: akkor nagyon jól megkellett csinálnia.. fb profil: több 1000ismerős, osztálykép, stb stb... szerintem nem csávó volt...

2018. dec. 11. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon sok oka lehet. Mivel csajból van elvileg, így pedig mégnehezebb megmondani, hogy miért tiltott.
2018. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Idióta,nem vett téged komolyan. Ha esetleg (bár kétlem) keresne téged, te is rázd le őt.
2018. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, leírom, eltudam érni és megkérdeztem..



Azt mondta, hogy nem tudja hogyan lettem letiltva nem ő volt. Meg rengeteget gondolkozott a dolgon, de az a baj hogy messzi lakunk egymástól és iskola mellett dolgozik, van amikor a fél napot átdolgozza, ha ott laknék jó lenne, de így, hogy ritkán látnánk egymást mindketten szenvednénk.. :( szóval ennyi..

2018. dec. 12. 00:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy vérzik a szívem.. tényleg megszerettem.. :(
2018. dec. 12. 00:38
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt mondta, hogy nem tudja hogyan lettem letiltva nem ő volt." Aha, persze. :D Ez elég béna kamu.

"de az a baj hogy messzi lakunk egymástól és iskola mellett dolgozik, van amikor a fél napot átdolgozza, ha ott laknék jó lenne, de így, hogy ritkán látnánk egymást mindketten szenvednénk" Na ez is csak egy kifogás. Aki látni akar, az tud rád időt szánni, a többi csak kifogás. Ne fájjon a szíved, mert őt marhára nem érdekled, hülyítésre jó voltál neki, de másra nem kellesz.

2018. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!