Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozom egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozom egy fiúval, (19) viszont van egy kis gondom ezzel? Bővebben lent! Fiúk leginkább!

Figyelt kérdés

Szoval holnap talizok eloszor egy sraccal aki szamomra tenyleg tokeletes es ah megfogalmazni nem tudom milyen az az erzes amikor egyaltalan ir nekem.

Viszont az a baj, hogy felek hogy nagyon zavarban leszek, pedig nem szoktam abban lenmi es foleg nem felni miatta , raadasul akadt egy kis bokkeno es van kb 500 forintom es nem tudok semmit sem venni igy:) es kivagyok teljesen akadva. Nagyon szeretnem ha ez folytatodna de az a baj hogy o 1 oranyira lakik tolem (ha nem akkor kicsit tobb) es egyetemista, rengeteg lany korbeveheti. Es annyira felek, hogy ha lehet is valami akkor is az egyetemi bulikon csinalhat valamit amit nem kellene..

Hozzatennem sosem volt kapcsolatom de a legtobb mindig valami hasonloval er veget es ettol annyira parazok. Kerlek ne higyjetek butanak csak tenyleg ketsegbe vagyok esve, hogy hozzakepest en csak egy lany vagyok tele hibaval, raadasul a holnapi talira sincsen penzem...


17l



2018. dec. 14. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha valóban tökéletes, akkor nem lesz neki probléma az, hogy fizessen helyetted. Esetleg kérj a szüleidtől, erre biztos adnának.
2018. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Így soha nem is lesz kapcsolatod.

Felsoroltal két zavaró tényezőt,ami már hátrány. Így bele sem érdemes kezdeni .

Nem lehet számodra tökéletes:

1. Akivel még nem is találkoztál

2. Akiben nem bízol.


A legjobb tanácsom: Nőj fel és addig is foglald el magad más dolgokkal

2018. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez már rég bukta számodra, mert érezhetően te nagyon akarod, hogy ebből komoly legyen. Ő meg jó eséllyel tudja, hogy azt csinál emiatt veled majd, amit akar. Ez szokott az a történet lenni, amikor az egyik fél kihasználja azt, hogy a másik komolyan gondolja. Mindig az szívja meg, aki jobban kötődik. Erre azért majd emlékezz szerintem ;)
2018. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kettes: te mennyire egy savanyú öreg phicsa vagy te? Kérdezőnek pedig: az mindig nagyon cuki ha látom hogy izgul egy lány, emiatt ne parázz. Biztos ő is izgulni fog valamilyen szinten. Pénzt meg tarháljál szüleidtől. Mondjad hogy fogamzásgátlóra kell
2018. dec. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen termeszetes, ha valaki parazik attol hogy q srac aki tetszik neki mast akar esetleg. Es letezik szamomra tokeletes srac. Es a szuleimtol tarhalassal az a gond, hogy egyikukkel sem lakom hanem a noveremmel,es o meg nem ad
2018. dec. 15. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül el ne indulj sehova! Első találkozásnál meg főleg hülyén venné ki magát legyen jó vagy rossz kimenetele,hogy bocsi tudnál nekem adni buszra pénzt? A legtisztább ha megmondod neki a problémád és ha megértő normális akkor elmegy hozzád vagy elnapoljátok és megvár! Az meg,hogy másokkal is ismerkedik jelen helyzetben vagy akár többet is csinál benne van a pakliban, hiszen se kutya se macska ha nincs meg részéről az első perctől szerelem akkor nem biztos,hogy rád fog várni! Az meg,hogy ha össze is jöttök és együtt is élnétek akár ugyan úgy megcsalhat ha úgy akarja ezzel nem fogod kivédeni,hogy közel vagytok egymáshoz! 23/f Szóval menj ha akarsz ismerkedj de ne úgy állj neki,hogy ő a mindenem meg nélküle élni se tudnék stb hülyeség! Könnyen lehet,hogy nagyot koppansz és utána meg jön a hónapokig lévő sírás,hogy jaj élni se akarok! :) 23/f
2018. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Menj el nyugodtan :) Ismerd meg, próbáljátok meg...egy próbát meg ér.

Csak az első 5 percben leszel izgatott, aztán szépen kibontakoztok.


Ha körbe is veszik lányok stb...ha hű,és szeretni fog, akkor nem lép félre. (19F)

2018. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!